Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezetésoktatóm azt mondta,...

A vezetésoktatóm azt mondta, hogy nyomjam a gázt, ne sporoljak a benzinnel mert úgyis ő fizeti. A válaszomon jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
A válaszom az volt hogy lehet ő fizeti, de a mi (én és a többi tanulo) pénzünkből. Erre ugy megsertődött hogy azóta k.csög velem. Szerintetek jogos?

2019. júl. 13. 14:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt azért mondta, hogy ne totojázz, menj 50-el ha annyival lehet. Engem is mindig nógatott az oktató anno, hogy menjünk, menjünk.


Én a helyedben keresnék egy másik sulit.

2019. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%

Felesleges kötözködés volt részedről de egy oktatónak ezt le kellene tudnia kezelni értelmesen, nem ilyen gyerekesen.


Az iskolát meg pláne nem értem, FIZETŐ KUNCSAFTOT NEM oktatunk ki.


Köszönd meg nekik az eddigi munkájukat aztán izibe adják ki a papírjaidat és menj át egy másik iskolához. Itt maradni értelmetlen, az oktató nyilván nem a tőle tellő 100%-ot adja át neked oktatás közben és vélhetően 2 füszálat sem fog keresztbe tenni érted a vizsgán. Amivel meg az iskola fenyeget vérlázitó még akkor is ha "megsértetted" a kollegájukat.

2019. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%

Tulajdonképpen igazad van. De én nem mertem volna így visszaszólni, mert nem túl kedves dolog. Én megtartottam volna magamnak a véleményemet.

Amúgy az én oktatóm pont a másik véglet volt. Mindig rám szólt, hogy ne nyomjam, meg visszaváltani is csak akkor lehetett ha már rángat a motor. Mert mindig azt mondogatta, hogy mit gondolunk mi (mindig többes számban beszélt velem), neki mennyi pénze van, hogy ilyen sokat hagyjon a kúton.

2019. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Beviz Elek ***** válasza:
63%

Nagyon helyes amit csinál ha már nem kaptál otthon nevelést.


Egy fiatal kis takony vagy aki órákat vesz egy oktatótól. Az oktató tudja hogy hogy kellene vezetni és ezt próbálja beléd verni aminek feltétele hogy átmenj a vizsgán. Te semmi tudással sértegetsz egy sokkal tapasztaltabb embert aki neked akar segíteni, ez egyáltalán nem bölcs dolog.

Azt amit nem tanítottak meg otthon most megtanítja neked jó pénzért, legalábbis egy fontos leckét. Sokkal jobb most, mint később egy fontosabb, nagyobb súlyú helyzetben.


Sajnos átlendült a felfogás abba a rossz irányba hogy te vagy a fizető vásárló, te virítod a lét és tegyenek azért hogy nekik add a pénzed. Magyarul pénz beszél, minden másnak kuss (lásd #12)

2019. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
30%

Beviz Elek


Nem lendült át semmi, hiszen Ő A FIZETŐ TANULÓ. Az oktató nem a szomszéd Feri bácsi, aki jófejségből oktatja, hanem elkér érte 4-5e forintot óránként. Nem segíteni akar hanem A MUNKÁJÁT VÉGZI AMIÉRT FIZETIK!


Az rendben van, hogy nem sértegetjük a tanárt, mert alapból kijár a tisztelet tanuló és tanár között. Az nincs rendben, hogy az oktató úgy gondolja őt megsértették (ugorjunk, hogy jogosan vagy sem, csupán nézőpont kérdése) és utána ugyan úgy elveszi a pénzt a munkáját meg nem végzi normálisan, hanem terrorizálja és szivatja a tanulót. Ha ilyen önérzetes és nem tudja feldolgozni, hogy egy éppen nem gyerek mondott neki valamit ami neki nemtetszik akkor lehet neki mondani, hogy kedves Évi / Peti / Ferike én tovább nem oktatlak, keress egy másik oktatót. Ez rendben van. Az nincs, hogy pénz kell de a dolgunkba xarunk bele.


Nem is értem a habzószájú "kis hülyegyerek minek sértegeted az idősebb oktatót" embereket. Kíváncsi lennék, hogy hányan kelnének ki magukból, ha az étteremben az első fogást visszaküldenék a konyhára, mert nem ízlik (mert csípős, mert zsíros, stb..) és miután ezen vérig sértődött a szakács a 2. fogás egy friss gőzölgő tehénxar lenne, amit ugyan úgy kiszámláznak és annyi hozzá a komment, hogy ha nem tetszik lehet 2 hónapot várni az új szakácsra...

2019. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%

#15


Az analógiádban ott az (egyik) bökkenő, hogy a kérdező kekeckedése 100%ban fölösleges volt, ha meg el lett bszva a kajád az étteremben, akkor jogod van panaszra.

2019. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha nem jöttök ki válts sulit. Én is váltottam egyszer, mert az első oktatóm üvöltött velem, hogy miért az üzemi féket használom ,és miért nem a motorféket? Képzelheted mennyibe kerülhetett a sz@ros thaliajána egy pár fékpofa...:) Megkérdeztek tőle, hogy kifizessem azt is? Mit üvölt? Egy gazi seggnyaló felénk(felfelé). A másik oktatómnak egy Golf 6-osa volt. Érdekes módon ő föl sem emelte a hangját ,hanem higgadtan magyarázta mindig a dolgokat. Átis mentem egyből. :)
2019. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
23%

# 16


Nem, szerintem egyáltalán nem volt az. Ha az oktató arra akarja megtanítani a tanulót, hogy nyomja jobban a gázt, akkor mondja azt, hogy nyomja jobban a gázt! Ne beszéljen baromságokat arról, hogy ne spóroljon a benzinnel, amit ő fizet - ugyanis a valóságban tökéletesen igaza van a kérdezőnek, a tanuló fizet az óráért. Persze lehet lovagolni a szavakon és nem is volt célszerű ebbe belekötni, de az oktató legalább akkora baromságot csinált, mint a kérdező.

2019. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%

# 16/

+ Bonusz:

Az, hogy "el lett-e baxva" egy kaja megint nézőpont kérdése. A szakács csípősen szereti a halászlevet ezért csípősen főzi a vendég viszont nem. Na akkor ki hibázott?

2019. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Abban teljesen egy lapon vagyunk, hogy mindkettő hasonló szintű hülyeséget művelt :) Csak annyit mondtam, hogy szerintem az analógiád nem pontos. A szakács nem önmagának készíti a halászlevet. Direkt ezért van kirakva só, bors meg csipős paprika. Ha meg valóban csípősen készítik, azt általában feltüntetik jobb helyeken.
2019. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!