Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most elkezdtem az a2es jogsit...

Most elkezdtem az a2es jogsit és nagyon megtetszett a motorozás többi lent?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy motogp versenyző leszek. Úgy döntöttem hogy mugan race lesz a szponzorom mert faluban mindenki arra veri a nyalat viszont alpinstarsos gerincvedot huzhatok alá szerintetek ? Vagy nem fog örülni neki a muganrace?
2019. júl. 16. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy úgy döntöttél. Rendben akkor, ez így működik. A többi motogp versenyző is 20 évesen kezdett motorozni. Meg ők is úgy döntöttek, hogy a repsol vagy a motul vagy az oakley lesz a szponzorjuk.
2019. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, a többi lent.
2019. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi, csak akarat kell hozzá.
2019. júl. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért szerinted ők véletlenül lettek moto gp versenyzők?? Ne nevetess már!


#3 köszönöm a biztató szavakat.



Kérdésemre valaki tudja a választ? Alaoltozo lehet más márka ?

2019. júl. 17. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem véletlenül lettek motogp versenyzők, hanem kisgyermekkorukban elkezdtek motorozni, eszméletlen sok energiát, szülői pénzt belefektetve a dologba, miközben alapból megvolt az a típusú tehetségük, ami az emberek 0,01%-ában van. Ha most kezdted az A2-t, akkor az azt jelenti hogy elmúltál 18. Mostanra már valamelyik kategóriában (125 cc, 250 cc) jó eredményeket kellett volna elérned legalább országos szinten, hogy valaha MotoGP-be feljuss. Azt nem osztogatják, mint a promótermékeket a deák téren. Ne haragudj, de nem reális az elvárásod, teljesen alternatív univerzumban van a fejed.


Hívd fel a Mugen Race-t és kérdezd meg. Meséld el nekik, hogy most kezdted a jogsit, de amúgy a királykategória a cél és hogy adjanak már néhány bőrruhát meg legyenek a szponzorod. Nem fognak komolyan venni, esetleg még el is nevetik magukat. Értsd meg, nem reális a kérdésed, ezért nem is lehet rá komolyan válaszolni. Mugen Race belátható időn belül nem fog MotoGP versenyzőt szponzorálni és legfőképpen téged nem fognak szponzorálni 0 tapasztalattal, mert nem éri meg nekik. Senki sem fog rád figyelni, leghátul leszel az összes versenyen. A legtöbb, amit esetleg (nagyon esetleg) kikönyörghetsz, az valami belépő szintű ruha. Talán. Ha előtte már részt vettél legalább néhány versenyen és nem utolsóként végeztél. A szponzorok perspektíváját értsd meg. Számukra te egy befektetés vagy. Nem fognak egy árva fillért sem rád költeni, ha nem látják, hogyan fogod tudni visszatenni a zsebükbe azt a pénzt, sőt annak a pénznek a többszörösét. Olyan felületekkel kell versenyezned, mint a facebook fizetett hirdetései (ami elég olcsó és elég hatékony), tv, rádió reklámok, óriásplakátok stb. Ezeknél konkrétan ki tudják számolni, hogy milyen arányban térül meg a befektetésük. Mondjuk fizettek 10 milliót egy reklámért, és ez csinált nekik 50 milliót cserébe. Csak ez számít. Senki nem fog adni egy többszázezres ruhát egy idegennek, aki még semmit nem tett le az asztalra és 2 hónapos jogsija van.


Illetve a Mugen Race-nek valószínűleg vésősoron nincs is tapasztalata olyan ruha gyártásában, ami MotoGP-hez kéne.


Amúgy ha mindenképp választ akarsz, és MotoGP-ben gondolkozunk, nem a te félrecsúszott tévhitedben: valószínűleg nem. MotoGP-ben valószínűleg nem hordhat más márkájú védőruhát a versenyző, mint amit kap a munkáltatójától. A munkáltatónak meg szerződései vannak a szponzorokkal bizonyos időtartamra. Ez a szerződés nyilván titkos, és csak a résztvevő felek tudják, hogy pontosan mi van benne. Elképzelhető, hogy úgy egyeznek meg, hogy valamelyik más cég ruháját is hordhatja, de ilyenről nem hallottam. Olyan már volt, hogy néhány versenyzőnek nem fogadták el a bukósisakját és emiatt másban kellett versenyezniük, de ott is a munkáltatótól kapták a másikat, nem maguk döntötték el. Illetve ez versenyszféra, a nagy márkák versenyeznek egymással, mindegyik jobbnak akar tűnni a másiknál.

2019. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nincs meg az a2 esem de az oktatóm azt mondta hogy ügyes vagyok nagyon. Ezért döntöttem úgy hogy MotoGP versenyző leszek.
2019. júl. 17. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire bízol benne, kérdezd meg tőle, hogy szerinte milyen ötlet, hogy MotoGP versenyző akarsz lenni. hátha rá odafigyelsz, ha már ránk nem. Csak akkor azt nem értem, minek teszed ide ki a kérdést, ha az értelmes válaszokat figyelmen kívül hagyod.
2019. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát de nem az volt a kérdésem hogy lehetek-e motogp versenyző
2019. júl. 17. 15:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg azt ne mond hogy egy 300.000 ftos kenguru bőr muganraces ruha szar mert mindjárt lehidalok rajtad ember.
2019. júl. 17. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Igaz, a kérdésed ez volt:

"Most elkezdtem az a2es jogsit és nagyon megtetszett a motorozás többi lent?"


Ne is haragudj, de ez a mondat full értelmetlen.


Mikor mondtam én bármelyik Mugen Race termékre, hogy rossz? Nekem is volt cipőm tőlük.


Azért nem konkrétan a kérdésre válaszoltam, mert a konkrét kérdésed súlyos tévhit, el vagy tévedve. Kb úgy érzem magam, mintha arról próbálnék meggyőzni valakit, hogy a Föld kering a Nap körül, nem pedig fordítva. Teljesen elferdült koordináta-rendszerben vagy. Muszáj volt a ferdeséget először kiegyenesítenem. A konkrét kérdésed értelmezhetetlen. Általánosságban meg végül megválaszoltam, lásd az előző válaszom.

2019. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!