Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a tűzpiros...

Mit gondoltok erről a tűzpiros autóról? Férfias? Sportos? Megvennétek? Tetszik-e?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 17. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kombi autó az véletlenül sem sportos, a szín az meg a te dolgod hogy milyennek látod. Férfias-e, hát ez nagyon furcsa így nézni egy autót.
2019. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
95%
Ja,hogy csak a szokásos "megvennétek ezt a szépséget" kérdező.........es az összes kerdesedre a valasz:NEM!
2019. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Bocs kb most ertem vele haza ez mar nem leaz a tied, vagy ha tenyleg kell 600 ért megkapod
2019. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Öreg G Astra kombi, 75 lóerővel... Ebben a kategóriában szerintem már lényegtelen a szín, inkább az állapot a fontos így 21 évesen.

Piros autóm nekem sosem volt. Személy szerint jobban kedvelem a visszafogottabb színeket.

Férfias? Ezt nem tudom értelmezni. Szerintem az autóknak nincs nemük.

Sportos? Egy 75 lóerős kombi szerintem nem az.

Megvenném-e? Nem. Ennyire öreg autót őszintén szólva nem vennék. Nyilván akinek csak ennyi pénze van autóra, az meg kénytelen kényszerből valami ilyesmit venni.

Tetszik-e? Öreg "szürke" átlag G Astra. Nem tetszik kimondottam, de nem is mondanám kifejezetten ronda autónak.

2019. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!