Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül behúzott kézifékkel...

Véletlenül behúzott kézifékkel mentem haza. Nagy bajt okoztam?

Figyelt kérdés

Egy BMW 525 TDS E39-es autóról van szó. 29 km-re lakok, munkából mentem haza.

Fura volt, hogy nem húz annyira az autó, mint korábban. Illetve kicsit ilyen fémes hangot hallottam.

Majdnem otthon voltam, amikor észrevettem, hogy világít, hogy be van húzva a kézifék.


Viszont, hogy lehetséges hogy behúzott kézifékkel igazából tudtam közlekedni? Gyakorlatilag csak gyorsításkor volt lomhább picit az autó



2019. júl. 17. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

#9

Fölemelt autónál (lelógó futóművel)kéziféket állítani?

Különben is, miért kell két ember kell egy bowden megfeszítéséhez?

2019. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell 2 ember te gyökér, csak egyszerűbb mint szaladgálni.


De várom a jobb megoldást. Mert megint nem adtál semmit a témához csak kötekedsz. Mond meg, te hogy csinálnád, hagy tanuljak valamit ha már ilyen okos vagy.

2019. júl. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, mert ha legalább egyszer(!) szedtél volna szét öreg BMW-n kézi(dob)féket, akkor tudnád, hogy egy ember is nehezen fér hozzá, vagyis teljesen értelmetlen ketten csinálni. Gondolod, hogy a "gyökér" megszólítás után még lenne kedvem a javítás fázisait leírni? Különben is, nem szeretném túlterhelni az agyadat. Tartok attól, hogy komoly probléma lenne számodra a kapott információkat értelmezni és megvalósítani.

Jó éjt.

2019. júl. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!