Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Angliába veszek egy kocsit...

Ha Angliába veszek egy kocsit körülbelül mennyibe fog kerülni az egész folyamat mire Magyar papírja lesz stb?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi most intézzük. Még az elején tartunk, de eddig olyan 200-300 ezer forintot mondtak a honosításra.
2019. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem minél többe.... Nem idevaló a jobbkormányos autó!
2019. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A brit autók nagyon olcsók, de...

Azt tudni kell, hogy arrafelé az átlagember nem ismeri a karbantartás fogalmát. A szervizek iszonyú drágán dolgoznak és mivel kevés műhely van, sokszor hónapokra előre kell időpontot foglalni.Amíg megy az autó, addig sem olajcsere, sem guminyomás ellenőrzés.

Épp most megy haza Románországba a rengeteg Angliában dolgozó egyed, általában már tinédzser korú, egykor prémium autóval, tele is vannak a német és osztrák autópályák a műszaki hibás szarjaikkal. Kb. Kölnig bírták, utána 10-20 km-enként láttam egy-egy kiccaládot a leállósávban a nyitott motorháztetejű menő verdájuk mellett.

2019. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 13:14

Kint élek 13 éve. Minden évben van vizsga az autón. Minden évben viszik az emberek karbantartásra a kocsijukat. 10-20 éves autók olyan állapotban vannak mint otthon az 5 éves autók. Sokkal jobban karban van tartva, nem beszélve az út minőségéről ami szintén tönkre teszi a kocsit. Itt is vannak kátyúk, rossz utak, de nem annyi, és olyan borzalmas mint Magyarországon.

Mint írtam mi is az egyik terepjárónkat honosítani akarjuk. Másodiknak meg, ekkora hülyeséget, hogy nem odavaló egy jobb kormányos autó. Azért mert páran honosítanák, még nem jelenti azt, hogy egyszer csak jobb kormányos kocsik lesznek ott.

2019. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Senki nem fél attól amit mondasz... Itt jobboldali közlekedés van, amihez balkormányos autók vannak kitalálva. Ennyi az egész. Mutasd már be hogy hogy előzöl vele...
2019. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnap 20:42

Vezettem már otthon angol kocsival. Nem okoz gondot az előzés sem. Ugyanis nem vezetek barom módra, és van egy elvem amit mindig szem előtt tartok.

"Lassan járj tovább élsz.." Nem sietek sehová. Szépen tudok menni, és ha egyedül vagyok, nem előzöm. Szépen elvagyok, a célomhoz így is odaérek. Ha ülnek mellettem az anyós ülésen akkor ő segít az előzésben.

Tévedés azt hinni, hogy nem lehet angol kormányos autóval jól közlekedni. Ezt csak azt hiszi aki nem vezetett másik kormányos autót.

2019. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban bunkóságra és tapasztalathiányra vall az, ha valaki szerint nem lehet probléma nélkül Magyarországon angol autót vezetni. Próbáld ki, és meglátod.
2019. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalathiány és a bunkóság alatt a röntgenszemet érted? Illetve azt hogy általában leharcolt exprémium autók szaladgálnak itthon jobbkormányos kivitelben? Vezettem már jobbkormányos autót és tapasztalat is van (balkormányossal) de itt jobbkormányossal ne mondja senki hogy biztonságosan lehet előzni. Hiábaül baloldalt scumacher és azt monjda előzhetsz ha nem gyorsul úgy a verda vagy gyorsabban jönnek szembe stb...
2019. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:38

Minden évben kocsival megyünk haza. Otthon vagyok 1 hónapot, és az elmúlt 10 évben nem volt balesetünk, tudtunk előzni is rendesen. Kevés észre vall ha valaki azt hiszi, hogy nem lehet vezetni otthon angol autót. Kérdezőnek. Most kaptuk meg az árajánlatot.

Autó függő az ára. 2016 Range rover sport se kocsinkra a teljes átírása 390 ezer forint.

2019. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!