Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Múlthéten vásároltam egy Opel...

Múlthéten vásároltam egy Opel Astrát Budapesten, az autóval semmi gond, az M5-ön jöttem haza végig, persze matricával, de ma derült ki hogy ideiglenesen kivan vonva a forgalomból, kaphatok emiatt csekket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy valami kamera a leolvasott rendszám alapján jelzi.

2019. júl. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Hogy sikerült így átb*szatni magad?
2019. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült ilyen választ írnod? A kérdésemre szeretnék választ
2019. júl. 21. 20:54
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
45%
Teljesen mindegy miert van egy autó ifeiglenesen kivonva a forgalombol(a tulaj rendelkezett igy,a hatosag rendelkezett igy be nem fizetett biztositas stb miatt)az adasvetel pillanataban minden ilyen gepjarmu automatikusan visszahelyezodik a forgalomba ha csak az uj tulaj(az az te)maskepo nem rendelkezik!
2019. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, csak azért kérdezem mert a SZUF portálon még úgy írta tegnap hogy kérelemre ideiglenesen kivonva és múlthét csütörtökön vettem.
2019. júl. 22. 12:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak érted, a VÉDA honnan tudná hogy mi mikor írtuk meg az adásvételit? Az autó az okmányirodában majd csak holnap után lesz átíratva
2019. júl. 23. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A VÉDA a gyakorlatban csak gyorshajtásért büntet.
2019. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem állítottak meg, akkor megúsztad.
2019. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Lett bünti????
2019. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!