Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szinte gusztustalannak látom...

Szinte gusztustalannak látom az 1 Citroen Xsara Picassot, de háromszázért-négyszázért lehet kapni. Vennétek ilyen randa gépet ennyiért?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Az a te dolgod hogy mit és mennyiért veszel, meg hogy neked mi a ronda. De szerintem jobban néz ki ki mint egy opel vagy skoda. De ma már nem azért vesz senki autót hogy hú de szép, hanem ezer más dolog fontosabb ettől.

De a legfontosabb a használhatóság.

2019. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod van egy mondás: válogatós koldusnak lófsz a seggébe.

Ezzel csak azt akarom mondani, ha erre van pénzed, és megfelel az igényeidnek, akkor nem mindegy, hogy néz ki?

(egyébként pedig nem ronda- szerintem)

2019. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pont attól szép, hogy egyedi. 400 ezerért meg nem külsőt veszünk, hanem igényeknek megfelelő, lehető legjobb állapotban lévő autót. Azért én kicsit félnék tőle ebben az árkategóriában, főleg ha nincs sokkal több pénzed szervizelni sem. Nézd meg a műhelyprn című műsor Xara Picassos adását. A sírás kerülgetett, hogy szegény kisöreg hogy beszopta vele. Eszméletlen összegeket fel tud emészteni egy sorozatos problémákkal "megáldott" autó. De ez minden autóra igaz, nem csak franciára. Árkategória aljáról én félnék vásárolni. Valami oka van, hogy olcsó.
2019. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg nem egy kifejezetten szép autó. Egy új Insigniával szerintem nem lehet egy napon említeni, de még egy unalmas Skodát is szebbnek látok.

Egy ismerősömnek volt ilyen, tízen pár évvel ezelőtt. Annak ellenére hogy nem szép, elég tágas és használható autó. Ha relatív régebbi, olcsó egyterűben gondolkoznék, én nem hagynám ki a számításból.

2019. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi alapján lehet egy Xsara Picassót egy Opel Insigniával (ráadásul újjal) összevetni? Nem is értem a felvetést sem...
2019. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

A randaság szubjektív.

Az, hogy egy új citroen kb. 30.000 kilométerig megbízható, az objektív tapasztalat.

2019. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5!

Akkor talán olvasd vissza kommenteket!

"De szerintem jobban néz ki ki mint egy opel..." Erre reflektáltam. Szerintem nem, egy Opel ezerszer jobban néz ki.

2019. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam, sőt már elsőre is elolvastam. Semmi köze nincs ahhoz, amit Te leírtál. Ott a kommentelő csak általánosságban kijelenti, hogy szebb egy Opelnél.

Erre Te egy új Insigniával hasonlítasz össze egy minimum 10 éves autót. Reális? :-)

Amúgy meg teljesen felesleges ízlésről vitatkozni.

2019. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pedig általánosságban kijelentettem, hogy szerintem nem szebb. Majd írtam egy konkrét példát is. Az Insignia talán nem Opel?

Nem láttam hogy kikötötted volna, hogy csak és kizárólag meghatározott évjáratú, típusú, motorkódú, felszereltségű, stb Opelre írtad, amit írtál.


"Amúgy meg teljesen felesleges ízlésről vitatkozni."

Akkor talán ne tedd, fogadd meg a saját tanácsodat! Nem én kezdetem az "érdekes" hangvételű a kötözködést.

2019. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem egy kifejezetten szép autó. Egy új Insigniával szerintem nem lehet egy napon említeni"

Ezt írtad, amit pedig most csinálsz, az csak egy szánalmas magyarázkodás.

Az ízlésről való vitatkozást sem én kezdtem. :-)

2019. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!