Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok, ha...

Milyen autót javasoltok, ha az a cél, hogy legolcsóbb legyen de nagy raktérrel?

Figyelt kérdés

Nagy raktér alatt azt értem, hogy nem személyautó, de nem is kombi. Valami furgonféle vagy picap vagy ilyesmi.

Legolcsóbb alatt azt értem, hogy megbízható típus amit használtan sem kell állandóan szerelőhöz hordani, B re vizsgáztatható, hogy ne legyenek plusz költségek mert teherautó, aránylag kicsi motor, ne legyen egy 2500 cm3-es diesel miatt eszeveszett átírási költség, magas súlyadó és magas fogyasztás s az alkatrészeit se aranyárban adják.


2019. júl. 22. 13:27
1 2
 11/15 D. Brasco ***** válasza:
Ha mar peugeot partner akkor szerintem nezd meg a masik franciat is a renaukt kangoo-t
2019. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy kétféle méret is van:

[link]

[link]

2019. júl. 22. 13:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonok mindent, a Daciát 400 ezer forint körül felejtsd el, az sajnos az árkategória alja. Ahhoz még túl fiatal és túl jól tartja az értékét.
2019. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Opel Combo esetleg?
2019. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

maga a típus jónak néz ki, mondjuk ez pont 2 üléses 350-ért

[link]

A következő meg már 500 fölött van, igaz az már 5 személyes.

2019. júl. 22. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!