Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket javasoltok...

Milyen ételeket javasoltok csalamádéhoz ha az a cél, hogy a legolcsóbb de még finom legyen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos én ma csalamádét ettem tepsis burgonyával, szalonna, burgonya és jó sok hagyma, ezt sütöttem meg, nagyon finom volt,
2017. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a finom, csalamádéhoz sok mindent lehet enni, pl.: tarhonyás hús, paprikás krumpli, rizses csirke, sült husok, de zsíros kenyérhez is finom. :-)
2017. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a finom alatt azt értettem, hogy nyilván lehet hozzá enni kockára vágott tesco párizsit is egy szelet kenyérrel, de asszem csalamádéhoz azért ennél valamivel drágább az ami finom is.


a zsiros kenyeret én szivesebben eszem lilahagymával de ez izlés dolga, de valóban az a legolcsóbb. nekem csalamádéhoz valahogy túl egyszerű.


én azt hinném, hogy a csalamádé jobb inkább zsirosabb husokhoz mint pl. az említett szalonna, vagy a sült husok, de megintcsak az én izlésem. de érdekelnek még ötletek.

2017. febr. 7. 15:10
 4/14 A kérdező kommentje:
olyant tudtok javasolni ami jó csalamádéhoz, testesebb, de nem sütni kell hanem vízben főzzni?
2017. febr. 7. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis csülökpörkölt, én azt ettem 2 napja csalamádéval.
2017. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél már életképtelen könyörgöm
2017. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis-tészta, csirkepörkölt nokedlival.
2017. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumpli
2017. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva szokták feltenni a kérdést, inkább úgy, hogy 1-1 ételhez milyen savanyúság, saláta illik.

A csalamádéhoz minden illik- ami sós, húsos,tojásos, krumplis, rizses... stb-de a dobostortához szerintem nem.

2017. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

itt most nem az a kérdés, hogy mi illik hozzá hanem hogy konkrétan ki mit enne hozzá.

és sokmindent szoktak sokféleképpen de az se a kérdés hogy hogyan szoktak kérdéseket feltenni.

ez most ez egyesek kérdésfeltevő szokásaival ellentétes kérdés.

2017. febr. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!