Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak sulit vagy ez normális...

Váltsak sulit vagy ez normális? (oktató téma)

Figyelt kérdés

Oktató csak 2 van a jelenlegi sulimnál, és ez egy kis családi-baráti vállalkozás amugy is.

Tehat.. 10 órát voltam vezetni eddig de az oktatóm elviselhetetlen. Az elején leszögeztem hogy soha az életben nem vezettem autót, es hallottam hogy halkan mondja a bajsza alatt hogy "na ez nehéz feladat lesz". Folyton ordibál velem és megaláz, van amikor az ut kellős közepén nyom egy satuféket és lehuzott ablakok mellett odribál velem és mindenki minket néz. Minden óra arról szol hogy elviszem postára, boltba, a fiához, és van hogy 20percet várok rá a kocsiban. Ugyan azon az útvonalon megyünk mindig, és csomoszor észrevettem hogy mond valamit, hogy mit hogy kene csinalni de masnap meg az ellenkezőjét mondja. (más tanulótol is hallottam hogy összezavarja őket is). Pl a kanyarodo főútvonalat ha kovetem akkor azt mondja nem kell indexelni. Másnap meg azért b.ott le hogy miért felejtek el indexelni. Olyat is mondott hogy ha kanyarodni akarok akkor fékezés legyen az első dolog de másnap le lettem csesz.e hogy miért fékezek amikor az index az első dolog. Tegnap pl 30 sebességnél 3dikba akartam húzni a váltót, erre olyat csapott a kezemre hogy piros lett a kezem. Állítólag 40nél kellene 3masba húzni. Ez már a 2dik eset volt hogy rácsapott a kezemre, de olyan is volt (parkolóba) hogy nyomtam kucsit a féket de nem kellett volna és ő mérgében konkrétan lerántotta a lábam a fékről. Néha attól félek hogy megüt, pedig 24éves nő vagyok, ő pedig azthiszem 65éves 110 kilós ferfi



2019. júl. 15. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ha így van.
2019. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy akkora gyomorgörcsöm van órák előtt hogy multkor már elmentem egy bokorhoz mert azt hittem hányni fogok. De nem a vezetés miatt, hanem az oktató miatt, mindig azon parázok hogy vajon aznap mi miatt lesz leszedve a fejem...
2019. júl. 15. 11:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Lassan már ott tartok, hogy feladom az egészet, mert már joformán utálok vezetni. Elment a kedvem tőle. Ja, amugy a 2dik óra után közölte, hogy ha néha bunkónak tűnik akkor az nem azért van mert nem vagyok szimpatikus neki, hanem azért mert velünk igy kell bánni tanulókkal
2019. júl. 15. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál hogy az oktató egy debil? Rég ott kellett volna hagyni dühöngjön magában. Emiatt nehogy elmenjen a kedved, menj át máshová.
2019. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kis sulikhoz alapból nem is szabad menni , szóval inkább a suli váltáson gondolkoznék a helyedbe. Bár velem is volt olyan , hogy rám üvöltött vagy vitát generált de én kiálltam magamért és mondtam ezért meg azért csináltam ezt meg azt... És olyan is , hogy várnom kellett rá(megbeszélt 2 óra helyett egyet vezettem csak többi várakozás volt) ami azért kib*sz*s volt mert 30 kmt kellett utaznom hogy vezethessek. De már túl vagyok az egészen már saját kocsival ÉLVEZEM a vezetést. Hidd el egy kis gyomorgörcse mindenkinek van amikor tanulod a vezetést valakinek az oktatotól valakinek a vezetéstől. Szerintem te a jobbik helyzetbe vagy , mert akinek a vezetéstől van gyomorgörcse annak vizsgán is lesz . Hajrá ne add fel semmiképpen se!!!
2019. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott!!!!!!!!!!!
2019. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 2 tulaj egy házaspár, a 2 oktató meg a párnak a haverja. Volt, hogy miközben a suliban a folyoson sétáltam, (mentem az iroda felé) kihallatszódott az oktatómnak a hatalmas hangja, épp azon szórakoztak hogy a tanulók milyen bénák és hogy neki halálérzete van mellettünk. A többiek csak röhögtek. Épp ezért lenne felesleges csak oktatót váltani, mert gondolom a másik sem különb, ha már igy benne van a tanulók kinevetésében
2019. júl. 15. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. Elrontja az egészet. Így utálni fogod a tanulást, vezetést.

Sajnos nagyon sok ilyen oktató van. Gondolom, már rohadtul unják az egészet. De nem kötelező csinálniuk.

Nem kell elviselned. Menjél másik suliba, másik oktatóhoz. De előtte mindenképp érdeklődj ismerősöktől, hogy kinek volt kedves, normális oktatója, hogy nehogy megint ilyenhez kerülj, mert sajnos sok van.

2019. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Most tanulok én is, velem egy tündéri oktató bácsi van,kb annyi idős lehet mint a tiéd. Én nem hagynám hogy így viselkedjenek velem,váltanék a helyedben! Én sem vezettem még tegnap kezdtem, most is onnan jövök épp. A vezetés tanulása egy csoda, nem szabad hagyni hogy egy ilyen idegbeteg elvegye tőle a kedved! Nem te vagy béna hanem ő egy barom!!! Mihamarabb válts,ha tudsz! Sok sikert !
2019. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hagyd ott az egész iskolát, jelentkezz át egy másikba. 3 oktatóval azt sem értem minek nyitnak autósiskolát.
2019. júl. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!