Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen város Veszprém kerékpár...

Milyen város Veszprém kerékpáros közlekedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Igaz még messze van, bár érdekelne. Jövőre szeretnék oda egyetemre menni. Az ismerőseim azt mondták sok a kerékpáros nyom a városban. Igazából az egyetem, kollégium és onnan a bevásárlóközpontok megközelíthetősége lenne a lényeg.

2019. aug. 6. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,sok a kerékpáros nyom. Ahol nincs,ott is sok biciklis közlekedik az út szélén.

A kolik 5-10 percre vannak az egyetemtől, boltok is vannak 20 perces sétán belül.

2019. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Akkor szerinted felesleges a kerékpár?
2019. aug. 17. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha például csak a várba vennének fel?
2019. aug. 19. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha oda vesznek fel akkor jól jöhet,mert sokkal hamarabb odaérsz vele. Igazából nem árt ha elviszed, egy idő után úgyis átlátod,hogy szükséged van e rá,vagy felesleges.
2019. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dombos:)

Amúgy, én kellemesen csalódtam, mikor hazavitettem a bicajt. Csomó bicikliút van, és jók! Nemesvámos, és Almádi felé is. Kétsávos, bicajútnak épült, aszfaltos, -tök jók.

2019. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha még aktuális a kérdés: Nagyon jó! Városhatártól városhatárig kb. 5 km. Meg van egy csomó bicikliút is.


Vannak dombok, de még egyszer se tekertem olyan meredek helyen Veszprémben, hogy leszálltam volna tolni (pedig egy >100 kg-s ember vagyok, és nem az izmosabb fajtából).

2020. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!