Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rendszám alapján hogyan tudok...

Rendszám alapján hogyan tudok rákeresni a tulajdonosra (please)?

Figyelt kérdés

Rendszeres eset,hogy a szemközti új lakók,akiket nem ismerek,és rengeteg kocsi áll ott,audik,bmw-k,stb,nem tudok beparkolni,dudálnak rám,pedig nem is szabadna,állandóan dudálnak,rémisztgetik a kislányom,a kocsival úgy fordulnak meg,és fordulnak be a garázsukba,hogy amikor észrevesznek engem,szándákosan átmenntek az én oldalamra,sokszor direkt heccelésből gyorsan vezetve haladnak el mellettem,és fütyülnek,zargatnak,a barátom nem tud semmit tenni.

Nem tudjátok esetleg hogy tulajra hol lehet rendszám alapján rákeresni?

A kormányablakos dolog,az ügyfélkapu NEM ad ki tulaj nevet .(és címet.),csak műszaki adatokat,stb.

Érdekes,helyrajzi szám alapján lakás tulajára rá tudok keresni,de rendszám alapján egy kocsira?

Segítsetek,please. Nem tudok senkit megkérdezni ez ügyben.


22/lány


2019. aug. 6. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére sehogy nem lehet rendszám alapján a tulaj adatait kideríteni. Szerintem csak beképzeled a dolgokat.
2019. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj, nem kell garázsba állni, aki gyorsan megy had menjen, nem ti lesztek az elsők akit elütnek, nem nagy kalnd, engem is ütöttek el, bmw- s és mivel tisztelem őket mert gazdagok soha nem jelenteném fel őket, egyszerűen az én proli életem nem ér annyit, hogy atrocitásolt okozzak egy Mashlov piramis csúcsán lévő embernek, nem, azt nem! Kérem, akkor kioktató mód off (azért írtam ezt a butaságot mert sok olvasó csak az eljét olvassa és az arrogáns emberek zöld pacsit kapnak, én nekem meg kéne pár önbizalomerősítő zöld pont)

Lényeg, amit tehetsz az az, hogy felveszed ezekt a majmokat videóra és rendőrségen feljelented őket.

2019. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
Rendőr ismerős tudna neked utánanézni. Vagy hívd ki a rendőrséget emberölési kísérlet miatt.
2019. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerencsére sehogy. Ugyanis ez kétélű fegyver lenne.


Feljelentést tehetsz, de valószínűleg semmit nem fognak csinálni.

2019. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tulajdonost megtalálni rendszám alapján sehogy mivel a tulajdonos adatai bizalmas adatoknak számítanak tehát nem adhatják ki őket.

A #3 által írt rendőr ismerős sem fog már okosban utánanézni mert a rendszer rögzíti a lekérdezést és meg kell indokolniuk hogy miért kerestek rá.


Akkor keresi meg a rendőrség a tulajt ha valaki feljelentést tesz de egy dudálás meg fütyülés miatt nem fognak intézkedni (legfeljebb akkor ha felvetted videóra hogy veszélyesen vezetnek meg szándékosan ökörködnek az utcán a kocsival, veszélyeztetve az embereket, akkor talán figyelmeztetik őket ha bejelented, de akkor bizonyítékod mindenképp legyen róla!)

2019. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Kismillio ilyen kerdes volt már es tovabbra sem lehet sehogy sem rendszam alapjan szemelyes adatokat lekérdezni....ha van rendőr/okmányirodas stb ismerosod akkor sem!

Ha meg valoban fenyegetve érzed magad(es nem csak túlspilázod a dolgokat)akkor meg tegyel feljelentést!

Vagy probaltal mar beszelni veluk?A kommunikacio csodakra kepes

2019. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!