Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudok rákeresni, hogy...

Hol tudok rákeresni, hogy tegnap hol volt baleset autópályán?

Figyelt kérdés
Tegnap bemondta a rádió: torlódás várható, helyszínelnek, de nem hallottuk pontosan a km-t. Hívtam a férjem, hogy nézze már meg neten, mert akkor elkerüljük azt a szakaszt. Telefonált is (nem tudom hová), és azt mondta, hogy nincs baleset. Mi a torlódástól jobban féltünk, mint a rossz mellékúttól, így még előtte letértünk. Így nem tudtuk meg, hogy volt-e tényleg baleset és konkrétan hol?, amit mi hallottunk a rádióban. Hiába keresgélek, nem találom.
2010. dec. 12. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
torlódás nem csak baleset miatt lehet
2010. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Forgalmi torlódás bárhol és bármikor kialakulhat. De nem értem, hogy ettől miért kell félni? Nem kell kicentizni az üzemanyagot és akkor nincs gond. Ezek szerint nem is jártok nagyvárosokban?
2010. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell ám úgy letorkollni a kérdezőt, nemcsak benzin kérdése. Télen, hidegben, hóban nem egészséges órákat állni a pályán egy helyben, kilátástalanul és menekülési lehetőség nélkül.


Nincs szerintem olyan szám, ahonnan egyszerűen meg lehetne tudni, az Útinformnál rég nem veszik fel a telefont, csak ez a mai idióta divat szerinti automata vartyog, hogy hányas gombot nyomjad, és zabálja a pénzedet, de az autópályák felett a tájékoztató táblán ki szokták írni (nekem már volt segíségemre a felirat).

2010. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Nem volt kicentizve a benzin! Nem erre irányult a kérdésem.

Baleset volt, írtam, hogy helyszíneltek. Te szeretsz este 9-kor a pályán dekkolni hóesésben gyerekkel? Ha lehet, akkor inkább elkerülöm.

A kérdésemre a harmadik válasz értékelhető. Köszi!

2010. dec. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!