Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csalódtam a 10 napos autópálya...

Csalódtam a 10 napos autópálya matricában, mert nem is érvényes 10 napig. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Ha 10 napos lenne, szombaton du fél 3-ig még éppen tudnám használni. 1 szer használtam mindössze, ez a második használat még simán beleférhetne, ha 10 napos lenne az ami annak van mondva. (mint Pesten a napijegy 24 órahosszat érvényes)
2019. aug. 8. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért csalódtál mert nem tudsz olvasni. 10 naptári nap.


Egyébként tényleg hülyeség és bosszantó, hogy így van.

2019. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 napos (heti) matrica a vásárló által megadott nap és további 9 nap idejére, azaz 10 egymást követő napra (naptári nap!) érvényes, a befejező nap 24 órájáig. Amennyiben Ön a vásárlás napját jelöli meg kezdő napnak, úgy az érvényesség kezdete az e-matrica kifizetésének időpontja.
2019. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyi kib.szott betű van azon a szar matricán, jó, hogy nem olvastam el rajta mindent (nem kötelező olvasmány...) de így van ez manapság szinte mindennel. Tele van q.va egy csomó apró betűvel, az ember már nem is úgy áll neki, hogy elolvasson mindent. Kerestem rajt például a rendszámot, hát, marhára el van "rejtődve" rajta...pedig a kb 3-4 fontos info közül legalább a 3.
2019. aug. 8. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nekem nincs is autóm, ismerőssel mentem és én vállaltam a matrica vásárlást (és költséget)...csak hallás után tudom, hogy: 10 napos matrica.....10 napos matrica .....10 napos matrica...................
2019. aug. 8. 15:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó, igazából a csajom és a kocsija...bár, mostmár nem is tudom, hogy nevezzem meg, mert valójában visszadegradálódott szabadidőpartnerré....na, vele megyek megint szombaton...matrica meg péntek éjfélig érvényes...nem gond, nem megyünk fel a pályára, különben is csak kb 15-20 km-t mentünk volna rajta (B.akarattyáról Siófokra menet)
2019. aug. 8. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Troll kérdés. Mo. nincs matrica,amin apróbetűs szöveget kellene böngészned.

A csajod minősítéséhez semmi közünk.

Káromkodás miatt jelentve.

2019. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott a matricában 🤣🤣
2019. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[„mint Pesten a napijegy 24 órahosszat érvényes”]

Te valóban nem mindent olvasol el rendesen. Budapesten a 24 órás jegy érvényes 24 óra időtartamig: [link] (A 120 órás kártya meg 120 óra időtartamig.) Nincs sem napijegy, sem, például, ötnapos kártya.)

Az autópálya matrica viszont nem 240 órás, hanem – most kapaszkodj meg – HETI. (Csak zárójelben van, hogy 10 napos.): [link]

Az éves országos és megyei matrica pedig a tárgyévet követő január 31-ig érvényes. 2020. január 31-ig érvényes azé is, aki 2019. januárban vette, és azé is, aki most veszi meg.

Na, ezekkel foglalkozhatsz, ha úgysincs barátnőd.

2019. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van na, túl szigorúak vagytok :-(:-(:-(
2019. aug. 9. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!