Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Google helymeghatározója...

A Google helymeghatározója mennyire megbízható? Csak cellaadatokból is tud helyet meghatározni?

Figyelt kérdés
Idővonalról próbáltam visszanézni a tevékenységemen PC-n, nem androidos telefonról. Bizonyos helyek egyáltalán nem stimmeltek. Tudom, mert eléggé be van határolva, hgy mere játok. Ráadásul az út egy részét gyalog teszem meg. GPS be van kapcsolva. A fenti "Csak cellaadatokból is tud helyet meghatározni?" kérdést csak kíváncsiságból tettem fel.

2019. aug. 16. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem pontos, vannak szakaszok amikor szépen követi a valós útvonalat, van amikor akár kilométereket ugrik és légvonalban behúzza a megtett utat.

Pár esetben megállók is kimaradtak, vagy éppen az időpontok elcsúsztak. Egyébként használható, amíg nem percre pontosan kell elszámolnod a csajodnál az időddel

2019. aug. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tud cellaadatokból helyet meghatározni
2019. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Tud, de nagyon pontatlan. De egyébként a wifi hálózatokat is felhasználja a helymeghatározáshoz.
2019. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A percre pontosság nem is kell, inkább a helyen lett volna a hangsúly.. Na a szóban forgó hely kimaradt az idővonalból, mintha nem is jártam volna ott...
2019. aug. 16. 10:25
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Magyarországon nem igazán. Itt akkora a terrorveszély, hogy az ehhez szükséges adatokat a szolgáltatók titkosan kezelik. De más helyeken meglepően pontos tud lenni...
2019. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!