Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy NE menjen fel egyedül Pestre?

Figyelt kérdés

Vidéki faluban lakunk és kb 2 óra tömegközlekedéssel az út fel Budapestre,és mi kitaláltuk hogy az internetes barátainkkal találkozunk majd 2.szorra.Na de,nekem nem jó az időpont és a barátnőm az nem hallgat rám és nem akar új időpontot keresni mert az állítása szerint már csak "jövő nyáron tudnánk talizni" ami teljesen nem igaz de m1.A baj ezzel csak az hogy ő annyira makacs hogy egyedül akar felmenni Budapestre.Most is próbálom őt lebeszélni ,mondom neki hogy minimum 3 átszállás kell ahhoz hogy eljuss oda ahova szeretnél(mert amúgy busz-vonat-busz)és a barátnőm nagyon nem tud tömegközlekedni meg átszállni ruganyosan csak akkor ha én is vele vagyok,de mit ad Isten ő azt mondja nekem hogy de ő tuti megoldja meg hogy ha nem tudja tényleg hogy melyik buszra szálljon majd valakit megkérdez🤦‍♀️(szerintem ez egy nagyon nagy butaság).A legfőbb okok hogy miért akarom lebeszélni:1.Nemtud ruganyosasan tömegközlekedni

2.Budapesten veszélyes egyedül sétálgatni úgy hogy nem is ismeri annyira

3.Úgy menne fel hogy az apukájának meg se mondaná hogy oda megy(szval telibe az arcába hazudna)

4.Azt mondaná az apukájának hogy velem menne ki a falunkban levő játszótérre<-ezzel a legnagyobb bajom az hogy hogyha lesz valami balesete,baja vagy eltéved ,esetleg vmi pedofil elrabolja akkor engem fognak hibáztatni hogy miért engedtem neki meg hogy elmenjen,miért falaztam neki,meg azt fogják kérdezgetni hogy hol van, vagyis én leszek a hibás majd azért ha vmi baja lesz🙃,úgy hogy semmi közöm nem lenne az egészhez(mert én megmondtam neki hogy engem ne keverjen bele és ha vmi baja lesz ahhoz semmi közöm se lesz).De ha elmondom az apukájának hogy mit szeretne csinálni a kicsike lánya akkor többet tuti hogy nem engedné el sehova,és ha ez nem elég jó akkor tőlem eltiltaná mert én állítólag "rossz hatással vagyok rá" pedig a barátnőm az aki egy önfejű makacs majom aki még mind ezek tetejébe szűklátású is...és nem hallgat másra csak az számít neki amit ő kitalál...



2019. aug. 22. 11:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak manapság para, de én anno a 90-es években simán utazgattam tizenéveaen az országban.
2019. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!