Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra várhatom a csomagot?

Mikorra várhatom a csomagot?

Figyelt kérdés

Azt irták hogy 3-5 napon belül kiszállitják.

Ha hétfőn megrendelem akkor maximum pénteken már megkapom vagy jövő hétfőn?

(Mert ugye hétvégén nem szállítanak)



2019. aug. 24. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Azt irták hogy 3-5 napon belül kiszállitják."

Ennél jobban mégis hogy írják ki?

Kedd 1

Szerda 2

Csüt 3

Péntek 4

Hétfö 5

2019. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Első és kérdező! Annyira azért nem egyszerű a gyakorlat.

Webáruházban dolgozom. Mi azt vállaljuk (és meg is valósul), hogy a délelőtt leadott rendelések másnap a címen vannak. Tehát a hétfő délelőtti rendelés kedden ott van a vevőnél.

Vásárlóként viszont találkoztam olyannal, hogy raktáron, boltban azonnal átvehető egy hét volt. Rendelés után kaptam levelet arról, hogy beérkezett. Másnap arról, hogy feldolgozták. Harmadik nap arról, hogy egy másik üzletből bevitték a központi raktárba, erre következő napon, hogy kivitték a megjelölt boltba.

Na erre elballagtam oda. Közölték, valóban ott van már, de nincs még feldolgozva, menjek másnap. És hiába erősködtem, hogy ha már ott vagyok, csinálják meg a papírmunkát, megvárom.

A rendelés napja nem szokott beleszámítani a kiszállítás idejébe. Egy rendes munkahéten a hétfőn leadott rendelés 3-5 napja az legkorábban csütörtöki szállítást jelent, legkésőbb hétfő.

2019. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!