Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Fedex szállít csomagot Angliáb...

Fedex szállít csomagot Angliából, ma adták fel, kb. mikor várhatom? Ez ugye vámmentes?

Figyelt kérdés

Fedex szállít csomagot Angliából,ma adták fel,kb. mikor várhatom?

Ez ugye vámmentes?



2013. okt. 24. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Európai Unión belül minden csomag adó és vámmentes.


Ilyen csomagokhoz szoktak követési kódot adni, amivel a Fedex honlapján ellenőrizheted, hol tart a csomag. Egyébként Angliától a házadig a Fedex szállítja, vagy csak a belföldi fuvarozást csinálja? Én ahányszor vettem Angliából nagyobb értékű csomagot, a Royal Airmail hozta bele Magyarországra, de a kiszállítást már nem a Magyar posta, hanem valamilyen futár cég végezte. Így természetesen lassabb. A szállítási idő amúgy egy nap szokott lenni, de a vámozás, raktározás miatt tovább tart.


Nekem általában egy hét alatt megjönnek az ilyen csomagok Angliából.

2013. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már van csomagszám,azt írja a fedex honlapján,hogy "csütörtök 11:43

A szállítási információt elküldtük a FedEx részére."


Akkor nem is biztos,hogy a fedex hozza ki?

2013. okt. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!