Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha automatavàltóval vizsgàzok,...

Ha automatavàltóval vizsgàzok, akkor nem vezethetek robogót sem manuàlis vàltóval?

Figyelt kérdés
Természetesen ,,B" kategóriàról van szó.
2019. aug. 25. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De vezethetsz.
2019. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem vezethetsz, ugyanis a moped kategórián belül nincs megkülönböztetés az automata vagy manuális váltóra.
2019. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Lábváltóst is vezethetsz, nem csak kézi váltóst és automatát.

(A manuális kézit jelent, és a Rigán, Verhovinán kívül nem nagyon tudok kézi váltós segédmotort)

2019. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 25. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi vesz rá valakit arra hogy automatával vizsgázzon?
2019. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jelenleg manuálison tanulok, de az oktatóm le akar rólam húzni 80-120 ezer forintot, hiába fizetette már ki velem a vizsgadíjat is(konkrétan azt mondta, hogy amíg nem fizetek neki x forintot, addig nem enged vizsgázni), nekem a jogsi meg sürgős lenne, mert nyakamon van egy új iskola, új munkahely, költözés(120 kilométerrel arrébb), szóval miután elköltöztem átiratkozom egy másik autós iskolába és kifizetem inkább egy normális oktatónak ezt a pénzt, és levizsgázom automataváltón, mert szerintem egy hozzám hasonló kezdőnek hatalmas áldás a manuállal ellentétben, de köszönöm a hasznos válaszod, kedves utolsó.

Majd a későbbiekben levizsgázom manuálon, szerintem ez nem a világvége.

2019. aug. 25. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Váltós robogót szerintem utoljára a 60-as években gyártottak.

Szóval ha az AM kategóriádhoz is beírják a 78-as korlátozást, az sem tragédia.

2019. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Simson robogót még a 80-as évek végén is gyártották.

De ma is akadnak kínai csodák négyfokozatú körváltóval a robogó kategóriában. Sőt asszem a Hondának is van ilyenje.

2019. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
A simson nem robogó.
2019. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megvan a b akkor megkapod az am-et is és így bármely 50cm3-nél nem nagyobb 45km/h-nál nem több végsebességgel rendelkező "motort" vezethetsz pl 1998 aprilia rs50 (NEM SR!) Amúgy autóban H váltó van általában, a motor meg vagy automata vagy szekvenciális váltóval rendelkezik


Remélem tudtam segíteni!

2019. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!