Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » ETITAN a tananyag 66%-ánál...

Huntah kérdése:

ETITAN a tananyag 66%-ánál visszadobott az elejére, így ismét csak az első modulhoz férek hozzá. Jártatok már így? Van normális megoldás? Segít-e az ügyfélszolgálat, vagy elhajtanak, hogy kezdjem újra?

Figyelt kérdés

A böngésző Firefox, egész idáig szépen működött - már amennyire szép ez az egész cucc - és egy órája dobott egy Fatal error-t (sajnos nem mentettem le a pontos szövegét), majd kiírta, hogy bizony leszek szíves mindig a kilépés gombbal kilépni, mert máskülönben nem menti el az állást és ejnyebejnye. De hát eleve nem is akartam kilépni. Elég gáz lenne 19 órányi tanulást kellene újra átpörgetni...

Közben kívül meg továbbra is azt írja, hogy 66%-nál vagyok...



2019. aug. 26. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Így nem jártam, viszont lehet, hogy az e- titannal volt valami bibi, ugyanis, engem júniusban regisztráltak, hogy tudjam tanulni az e-learninget, viszont az e.-titanba való belépéskor csak a személyes adataim látszódnak meg, hogy az elméleti tanfolyam elvégezve. Tudom, hogy mennyit fizetttem be a vezetésre, de jó volna látni, ahogy a levezetett kilométereket is.
2019. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!