Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi számít ittas vezetésnek?

Mi számít ittas vezetésnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha beülök a kocsiba elöveszek egy autoszondát s ellenörzöm, kimutatja e a tegnapi ivást, kimutatja, szállnék ki hogy akkor nem vezetek, de ekkor odalép egy rendör, megszondáztat, ittas vezetésnek számit e az, hogy a vezető ülésen ülök ittasan? Vagy ha nem, mikortol az? Pl. ha benn vagy a sluszkolcs, gyujtáson is van, a motor jár, vagy csak az ha a kocsi meg is moccan? (gondolom ez utobbi már egyértelműen az)
2019. aug. 27. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Jaj hányszor aludtam utcán kocsiban részegen.... :D


Azt csinálsz benne ittasan amit akarsz amíg be nem indítod a motort.


Persze azért ne pucérkodj meg zenét hallgass ezerrel.

2019. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Meg ugye ha berántom a rendőrt s megerőszakolom az súlyosabb, mert hatóság elleni nemi erőszak:)))
2019. aug. 27. 13:35
 13/26 anonim ***** válasza:
Milyen félelmemet vetítem rád, mesélj :D
2019. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Parázásról írtál, mikor ép a törvényről tájékozódás folyik. Ezek a gondolatok, érzések benned vannak, belőled jöttek ki, mikor más volt a téma.
2019. aug. 27. 14:22
 15/26 anonim ***** válasza:
Egy haverom egyszer pont így járt, a kocsiban akart aludni részegen és járatta a motort a fűtés miatt, persze megbírságolta a rendőr. Egy üres parkolóban volt egyébként.
2019. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
az engedélyét is elvette?
2019. aug. 27. 14:34
 17/26 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem kell tettenérés, elég a feltételezés, hogy piásan autóval akartál továbbállni. Szonda, vérvétel, jogsi ugrik, elindul a feljelentés aztán majd a bíró eldönti, hogy mi legyen veled.
2019. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
rendőrállam!!!
2019. aug. 27. 15:17
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendőr nem tudná eldönteni, hogy részeg vagy, vagy csak tök hülye.
2019. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Autóvezetésnek nem az számít ha mész vele? Ha jár a motor, kézifék behúzva, meg üresben a kocsi, azon nincs mit vezetni. Vagy akkor kiskoromban amíg beindítottam apa kocsiját én végig szabálysértést követtem el? :D
2019. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!