Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig tart megcsinálni a...

Meddig tart megcsinálni a jogsihoz vezetési gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Megvan a kresz vizsgám,(idén májusban lett meg) de úgy néz ki jövő év közepéig nem lesz időm a vezetést elkezdeni és félek hogy lejár a kresz, ha elhúzodik a vezetés.
2019. aug. 29. 20:55
 1/2 Hovarju ***** válasza:
52%

Attól függ mikor találsz oktatót, aki tud fogadni és utána milyen sűrűn tudsz menni, illetve levizsgázol-e elsőre.


Mindenkinek más. Nekem napra pontosan három hónap kellett az első vezetéstől a vizsgáig. De heti 3-4 napot vezettem és elsőre levizsgáztam.

Volt olyan ismerősöm, akinek majdnem egy évre volt szüksége ehhez, de csak heti 1 napot ment vezetni és csak másodjára vizsgázott le.

2019. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én november közepén kezdtem...

Az első alkalommal 2 órát vettem, aztán csak 50 perceket.

4 hónapot vártam az oktatóra, de megérte.

Most még csinálom. A kötelező kilométer sincs meg, a vizsgáig is van még mit gyakorolni. Mivel 50 perceket vezetek, így kicsivel lassabban haladok, mint az aki 2x50 percet megy egyszerre. Nem baj. Rengetegen vagyunk az oktatónál. Majdnem mindenki 50 perceket megy, hogy minél több emberre sor kerüljön egy héten. Jó ez így. A vizsga úgyis 50 perc lesz. Így is történhet számtalan dolog.

Nos, ha attól félsz, hogy a kresz kikopik, gyakorolj a neten. De szerintem nem fog. Olyan ez mint a szorzótábla.

Szóval, ha még nem kezdted el, ne aggódj. Lassan járj, tovább érsz.

2020. febr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!