Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utánfutóhoz létezik ilyen...

Utánfutóhoz létezik ilyen kiegészítő?

Figyelt kérdés

Sehogy sem megy a tolatás futóval, ha próbálok tolatni úgy hogy egyenesbe tartom a kormányt akkor is bicskázik rögtön,ha mozdítom a kormányt például balra vagy jobbra, akkor is bicskázik és meglepő hogy mindig ugyanabba az irányba bármit csinálok. Annyira nem vagyok már béna, mert 8 éve vezetek, de most kényszerültem a futóra és még új a dolog, viszont nagyon rettenetes ez a helyzet. Tudom hogy ellenkormányzás meg hasonlókat ajánlanak, de ennél a futónál semmi sem működik. Ahogy megmozdul a kocsi hátra, rögtön bicskázik hiába tartom egyenesbe és hiába korrigálok.


Arra gondoltam, hogy a horogra csináltatok olyan kiegészítő rudat ami a kocsival mozog és így a tolatás is megoldódna.


Létezik egyáltalán ilyen toldó szerkezet?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 27. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezik ilyen, ha lenne, akkor nem tudnál “kanyart” tolatni.
2019. szept. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!