Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Futárcégek sofőrjei milyen...

Futárcégek sofőrjei milyen térképeket használnak?

Figyelt kérdés

Mármint a rendelések házhozszállításakor a kütyüjükben milyen térkép van, ami alapján tájékozódnak?


A google map, ami számunkra is elérhető neten, vagy más esetleg?


Nagyon örülnék, ha aki jártas ebben, írna róla! Esetleg ha olvassák olyanok, akik dolgoznak/dolgoztak Magyarországon ilyen kiszállítós cégeknél sofőrként, kérem írjanak, köszi!!!!



2019. okt. 1. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
GPS-t, akár akár a guglit.
2019. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Amit akarnak, kb.
2019. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Waze.
2019. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IGO, Waze, Google. És még sok más egyéb, de a felsorolt 3 a legjobb én szerintem. Ételfutárként IGO-s GPS-t használtam, ezt adták az autóval együtt. Amikor csomagfutárnak mentem akkor is kaptam egy IGO-s GPS-t de annak a térképe nem volt frissítve valami 2011-es változat volt benne így néhány helyen meglepődtem amikor körforgalmat láttam vagy egy olyan útra kerültem amit a GPS pusztának jelölt. Akkor a telefonomon lévő IGO egyik ingyenes verzióját használtam amit egy kis időszakban ingyenesen lehetett letölteni valami évfordulós dolog miatt, és nekem az vált be.

Jelenleg kamionosként ugyanúgy IGO-s navit használok de az frissebb, igaz saját kütyü, saját pénzemen vettem de a cégnél szólnak nekem külön ha van frissebb térkép vagy bármi egyéb, mivel beregisztrálták a navim típusát egy rendszerbe vagy mibe így nekik jelzi ha van elérhető frissítés, és még a fizetőset is megvásárolják nekik olcsóbb valamivel és szólnak hogy ha arra járok akkor vigyem be és felfrissítik nekem. Egy régebbi okostelefonomon a Waze van használatba ezzel együtt, azon van mobilinternet előfizetés és mindig jelzi nekem ha baleset van a megjelölt úton vagy trafi, vagy csak dugó vagy bár,mi egyéb infó van akkor arról elég hamar tudomást szerzek, és változtatok útvonalat. Ezt inkább arra használom, de az IGO megbízhatóbb navigálásban én szerintem, én ehhez vagyok szokva. A Google térkép sem rossz, az is nagyon jó, de nekem az IGO vált be, és nekem ami bevált annál maradok ameddig adja azt amit én elvárok.

2019. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú Utsó! Nagyon klasszul írtál, köszi!

Én nem vagyok sofőr, más dolog miatt érdekes számomra, illetve egy másik oldalon lévő szereplő vagyok végülis. Szóval ezek közül csak a googlet ismertem, de most utána nézek ezeknek!!!

2019. okt. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!