Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha szemetesnek...

Mit tennétek ha szemetesnek használnák az autót amit használtok?

Figyelt kérdés

Szóval van kettő autója Apukámnak , egyiket nem szereti azt odaadta nekem. Anno amikor használta olyan szinten lelakta, hogy a padlószőnyeg kilyukadt és átrohadt a taposólemez, ami meg lett csinálva autó patika lett, de folyton ha Aput viszem vagy épp vitt kórházba mert perforált vakbélel nem volt kedvem vezetni tele dobálta minden maszattal a kocsit, most is ha viszem nem tudja megállni, hogy ne rendetlenkedjen és szinte ha viszem valahová aznap porszívózhatok megint. Másik kocsi meg patika, mondjuk én takarítom azt is, de oda nem szemetel mint ahogy sehova máshova.


Szerintem kényszert érez, hogy kukának használja a kocsit mert nem szereti, már ezerszer rászóltam, hogy NE szemeteljen mert ő fogja takarítani , erre mindig kiröhög.


Mellesleg a testvérem is ilyen, még a rágót is majdnem belenyomta az ülésbe, meg a szenyás zacsikat is ott hagyja a hátsó zsebbe és a szotyit sem gyűjti egy helyre, de persze kizárólag abba a kocsiba amit én használok.

Mit tennétek?


2019. jan. 19. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, ingyen és bérmentve használsz egy ajándék autót...

Vegyél sajátot, tartsd fent saját forrásból, ott majd a te szabályaid élnek.

2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon nem szeretem én sem ezt a magatartást, de mivel ajándék autó, így nem lehet szavad.
2019. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Most kiröhög,következő beszólásodnál megkapod azt,hogy örülj,ha használhatod!!

Mit tennék? számat befognám és örülnék az ajándék autónak.Nekem olyan szerencsém nem volt mint neked,pláne,mert nem is a szüleimmel élek, szóval az én autóm az én autóm és aki netán kukának nézné az utoljára ült bele.

2019. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellene befognia a száját a kérdezőnek? Miért kellene tetyemutyinak lennie és kussolnia? A faterja nekiadta a régi kocsiját oké. De attól még apuka viselkedhetne normálisan. Akkor mi a sz*rnak ajándékozta oda???
2019. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"mivel ajándék autó, így nem lehet szavad"


A nagy lófastz! Mi köze van "apukának" utána hozzá? Semmi. Sajnos azzal viszont nem tudsz mit csinálni, hogy egy igénytelen tróger, felnőtt fejjel már nem fog megváltozni, sőt valószínűleg még direkt idegesíteni is akar vele téged.

2019. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én eleve azt nem értem, hogy bárki miért érzi jól magát egy teleszemetelt autóban? Mi olyan borzasztó nehéz abban, hogy fogjon egy nejlonzacskót és abba dobálja a dzsuvát? Ez annyira alapvető emberi norma, hogy én abszolút a kérdező pártján vagyok, akár ajándékautó, akár nem.
2019. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem tróger, főleg ha kiszáll a kocsiból. Eléggé ismerem az Apukám és furcsa, hogy csak ezzel az autóval viselkedik így.


Persze, hogy odaadta, én vásárolok meg járkálok viszek mindenkit mindenhova csak taxis igazolványom nincs :D milyen szolgalelkű hozzáállás ez skacok, nem gondoltam volna. Ezek szerint pl. titeket céges kocsiban sem zavarna ha a főnök maxon nyomatná a rádiót meg szotyizná tele pl. miközben ti vezetnétek. Egyszer elég tré érzés volt, hogy tesóm vizes palackja bal ülés alól a fékpedál alá gurult mert ő rendetlen volt... és pont elég forgalmas úton mentem...

2019. jan. 19. 19:25
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és örül ha használom mert eladni nem akarta bontóba meg elég pazarlás lenne.
2019. jan. 19. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor útközben szemetel, kétszer rá szólsz, harmadjára otthagyod az út mellett a szemetével. Attól hogy ő adta neked az autót, még nem kell becsicskulni. Nem is értem itt egy-két válaszoló hozzáállását. Mi lesz a következő? Adtok valakinek egy szülinapi ajándékot, de belesz@rtok mellé a zacsiba mert miért ne? Ajándék,örüljön neki? Jézusom...
2019. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!