Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen típusú jegyet kell...

Milyen típusú jegyet kell vennem a MÁV honlapján, ha az IC+ kocsiba szeretnék ülni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeséget kérdezek de eddig mindig ugyanazt a típusú jegyet vettem és ezért nem igazán vagyok képben a többivel. Rendszeresen utazok a békés IC-vel Mezőtúr-Budapest között és az interneten szoktam olyan jegyet venni amihez konkrét helyfoglalás nincsen és 3065 ft-ba kerül, így oda ülök ahol éppen hely van (van hogy állni kell) Viszont van egy másik jegytípus is ami 3245 ft és ahhoz már tartozik helyfoglalás is, ilyet viszont még sosem vettem. Szoktam látni hogy általában legelöl közvetlenül a mozdony mögött vannak ezek a modern IC+ kocsik, általában csak egy és szinte sosincs tele, pedig ugyanúgy másodosztályú és sokkal jobb mint a többi régi. Innen gondolom hogy oda esetleg a drágábbik jegyet kell venni és nem azt amit én szoktam. Ez így van?

2019. okt. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van, a minimálisan drágább jeggyel garantált a helyed és IC minőségű kocsiban utazhatsz. Ha az épp egy IC+ kocsi, akkor azt veheted igénybe nyilván.
2019. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 6. 19:15
 3/3 anonim válasza:
A 21-es kocsiba kérj helyjegyet is
2019. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!