Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb telefon...

Melyik lenne a jobb telefon tarto szerintetek a kocsiba?

Figyelt kérdés

golf5


1.)

[link]


2.)

[link]



a kulombség ,hogy 1 (van rajta egy extra muanyag amivel tudom donteni oldalra/fel/le)


2. talan kevesebb helyet foglal


2017. jan. 20. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]

2017. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:

En ezt hasznalom , ehez jo sok tartorek van :)

2 db flexibilis tarto, egyik az uvegre van kialakitva, egy masik a muszerfal tetejere, plusz meg egy ilyen akasztos ami a szellozoracsba kell beakasztani, en a szellozoracsbavalot hasznalom ,mert sokkal szebbellenben szerintem a ket masik ormotlan tarto mellett


[link]

2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már többféle tartóm, ilyenek is mint amit linkeltél. Egyik se volt az igazi.


Volt amelyiknek a tapadókorongja engedett el hamar, volt aminél a fogaskerék kopott ki (amiket össze lehet nyomni), volt aminél nagyon hamar elfáradt a műanyag a feszítéstől és eltört, stb..


Egyik se volt jó, gagyik.


Viszont, már lassan 2 éve használom ezt a fajtát.

[link]

(természetesen a képen fejjel lefelé van fényképezve, a szélvédőre van feltapasztva nálam)


Vettem belőle direkt 2-t, hogy legyen tartalék, de még nem kellett cserélni. Egy gondja volt. A tartóba bele kell pattintani azt a részt ami a telefont tartja. Az egy idő után már nem tartott igazán, viszont pillanat ragasztóval meg lett fogva. Azóta semmi gond nincs vele. A tapadókorongja is nagyon jó, a fogója is tart rendesen.

Lehet kapni olyanokat amiknek egy darab csipesz része van, nem úgy mint ennek, hogy kettő fent és lent is. Nah azok is szarok. Ez sokkal jobban tartja a telefont.

2017. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább öntapadósat vennék. Nekem is volt légrácsra szerelhető, hát nem vált be. Aztán vettem egy öntapadósat.
2017. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szélvédőre tapasztható tapadókorongosak a jók mert nem karistolják össze a szellőzőrácsot és a perifériás látómezőben szemmagasságban van a telefon és emiatt alacsony a balesetveszély.

[link]

2017. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van mint ami a második válaszolónak. És szeretem is mert normálisan megtartja a telefont, oldalról és alulról is, valamint a szélvédőre lehet tapasztani és így legalább még szemmagasságban is van. Media Marktban vettem valami 1500 forintért, simán megérte.
2017. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!