Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Taxis vizsga nélkül taxizni...

Taxis vizsga nélkül taxizni vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Hivatásos jogsi + PÁV II megvan, na most már csak a kocsit kell intézni... De megérdeklőttem a városomba ilyen tanfolyamot indító cégeknél, de nem igen indul ez évben ilyen képzés...

És ha én anélkül taxizok akkor mi a következménye? Mert mindenképp vállalkozni akarok, mert nem akarok másnak robotolni egy percet sem. A vállalkozó kiváltásnál gondolom így problémak lennének. De nem is értem minek ennyi retek vizsga ugy is alkalmas vagyok rá, mert akkor nem lenne PÁV II minősítésem. Ez is csak lehúzásra megy...



2019. okt. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ez is csak lehúzásra megy..."

Nem kötelező vállalkozóként taxizni, ha nem tetszik a rendszer lehet dolgozni alkalmazottként, vagy külföldön vendégmunkásként:-)

A taxisok meg az utasokat húzzák le, igaz taxival utazni sem kötelező:-)


Jó magyar szokás, hogy mindenben találunk kifogásokat.

Az is csak kifogás, hogy avvan a városban nem indul képzés... máshol?

Anno a 30 kilométerre lévő szakközép iskoláig 100kilométert utaztam, mert nem volt közvetlen járat, de akkor még kevesebbet nyafogott a magyar.

Megfelelő papírok nélkül gondolom nem apró pénzes büntetés a kockázat -az is lehúzás.

2019. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Illegális!
2019. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg se adják az engedélyt a vizsga nélkül.
2019. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!