Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repulőben a poggyászban ki...

Repulőben a poggyászban ki mit tett? Egyiptomban megyünk nászutra ki milyen ruhát cipőt pakolna be?

Figyelt kérdés
Enni valót hova lehet pakolni és vizet?
2019. okt. 12. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit könnyű levenni. (nászút)
2019. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amire szükségetek van, azt tedd bele. Mi sajnos nem tudjuk, nektek mire van szükségetek. Vagy ez most ilyen dicsekvős poszt volt? :) Ebben az esetben: Gratulálok nektek a házasságotokhoz! 💍🎊🎉
2019. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem.

En arra gondoltam h poggyászban gyógyszerek, szendvics viz valto ruha penztarca utlevel telefon telefontoltő.

Vissza fele az ajandeknak is hagyok helyet

Bőröndbe ruhák zokni fehérneműk tusfurdok

Egy papucs egy szandál.

Ki mit tenne még be?.

2019. okt. 12. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami kell, érted ezt?
2019. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen ruhát vigyél, de a kézipoggyászodba, amit felviszel magaddal, kaját rakhatsz, de vizet nem. Csak ha az ellenőrzés után veszel.

Ruha, cipő, tisztálkodási szerek(fogkrém, tusfürdő, sampon nem érdemes vinni, mert kidobatják veled, kivéve ha 100 ml-es tubusokban vannak és nem haladja meg az 1 l-t.), iratok, pénztárca, telefon, töltő, kaja, egyéb dolgok ami leköthet(könyv, rejtvény), rágó. Én ezeket vittem magammal. Egy hátizsákba belefért, mert nem akartam feladni poggyászt.

2019. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. okt. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!