Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Betegen mennyire vagytok...

Betegen mennyire vagytok vezetésre alkalmas állapotban?

Figyelt kérdés

Leginkább a taknyos, torokfájós nyavalyák kezdeti szakaszára gondolok.

Mennyire romlik tőle a koncentrálóképességetek meg a reakcióidőtök? Vagy ti is úgy vagytok vele, hogy amíg vezettek, addig szinte elfelejtitek, hogy betegek vagytok?


2019. okt. 22. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szarok nincsenek nagy hatással egy egészséges emberre.
2019. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A torokfájással küzdő ember mondjuk pont, hogy nem egészséges.... Nekem a hőemelkedéses, lázas állapot az, ami érezhető hatással van a koncentrálóképessègemre.
2019. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet elfelejteni azt, hogy beteg az ember. Egy kis torokfájást meg orrfolyást csak, csak, de amikor folyamatosan folyik a takony az orrodból és könnyezik a szemed alig látsz, na azt nehéz feledésbe meríteni. Csak ha a legutóbbi influenzaszerű betegségemre gondolok busszal alig bírtam hazajönni mert fáj mindenem, lázas voltam, az orromról nem tudtam levenni a zsepit annyira folyt és egyszerűen majdnem elájultam. Én ilyen állapotban legszívesebben nem megyek sehova, de ha kell akkor biztos nem kocsival hisz még a szimpla ülés is megterhelő.
2019. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj a torkom vagy a taknyom nyálam egyben attól még tudok vezetni. Viszont ha már ráz a hideg, hőemelkedésem van vagy már lázam, és kegyetlen kimerültnek érzem magam akkor már alkalmatlan vagyok a vezetésre, olyankor el sem indulok. De volt rá példa hogy reggel elmentem munkába semmi bajom nem volt és munka idő alatt egyre rosszabb lett az egész, majd műszak végén már levert voltam, fáradt, rázott a hideg stb... Mivel valahogy haza kellett jutnom így hazavezettem de már éreztem hogy nem vagyok teljesen alkalmas így direkt mentem kerülővel egy kihaltabb útszakaszon hogy a lehető legkevesebbet ártsak meg ha arról van szó rögtön félre tudjak állni ha minden kötél szakad. Végül hazajutottam gond nélkül, de már annyira odavoltam hogy a ház előtt parkoltam csak le az utcában és megkértem a páromat hogy álljon be ő a garázsba, én meg egyből mentem forró fürdőt venni és ágyba.
2019. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem is munkahelyemen tetőzött a betegségem, influenza magas lázzal. Ahogy elkéredzkedtem, éreztem nem jó ötlet vezetni, aztán addig variáltam, hogy a parkolóban bealudtam.


Utána hazamentem amikor felkeltem, de nagyon roasz volt, örökké valóságbak tűnt a hazaút. Azóta nem is próbáltam betegen vezetni inkább, rossz élmény volt.

2019. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!