Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy gépjármű...

Hogyan lehet egy gépjármű adatait lekérdezni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom hogy van a hatósági gépjármű lekérdező, de most nem erre vagyok kíváncsi. Egyszer régen találtan egy weboldalt, azthiszem valami zöldkártyával kapcsolatos ahol le lehetett kérdezni az autó vizsgáztatásának helyét, hogy melyik településen volt (ha jól emlékszem egy zöldes színű weboldal volt) ennek a linkjét szeretném megtudni. Még olyan kérdésem is lenne, hogy egy gépjármű tulajdonosának nevét hogyan lehet lekérdezni (mint pl. ügyfélkapuval az ingatlanok tulajdoni lapját)? Ha illegális akkor is (privátban is várom a válaszokat) Válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. nov. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez volt az:

[link]

Már egy pár hónapja nem működik.


"Még olyan kérdésem is lenne, hogy egy gépjármű tulajdonosának nevét hogyan lehet lekérdezni?"

Legális úton sehogy. Bűncselekmény elkövetésében nem fog itt neked senki segíteni.

2019. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azzal hogy valaki privátban küld egy linket nem követ el bűncselekményt, max én ha használom az meg az én dolgom.
2019. nov. 6. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan link, amit küldeni tudna.
2019. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!