Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szakoktatók vizsgasikeressége...

Szakoktatók vizsgasikeressége megtalálható valahol?

Figyelt kérdés
Lehet érdekes kérdés, de meg lehet valahol nézni, hogy egy egy oktató milyen sikerességgel dolgozik. Azt tudom, hogy minden iskolának fel kell tüntetni a honlapjukon/hirdetésekben, de attól hogy egy iskolában nem a legmagasabbak ezek a számok, attól még akár a legjobb oktató is ott dolgozhat, ha 10 rossz van és 1 jó akkor nem lesz az átlag kiemelkedő.

2019. márc. 21. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyedben azt nézném meg, mert néhány vélemény alapján meglehet.

Pl facen rairsz ott tanulókra.

Hogy átlag hány óra alatt, valamint hányadjára mentek at.


Ez egy olyan dolog, ha nem fizetsz eleget, akkor korrigálják extra órákkal...

Pld egy átlag 5000 Ftos órabérrel dolgozó iskolában(ilyenben végeztem) személyes tapasztalat alapján 30-35 óra 1.vagy 2.sikeres vizsga garantált. Persze ebben az iskolában volt akinek parkolni sem kellett vizsgán, de hát,azóta szervdonor lehet az illető,remélem senkit nem vitt magával.


Szóval árulkodó igencsak az, hogy átlagban milyen a sikerességi ráta.

2019. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oktatót általában ajánlás alapján választ az ember, mondok egy példát. Én is jogsi előtt álltam, tesóm 1 évvel előttem már letudta, neki is ajánlották azt az oktatót akinél én is voltam, úgy 13 éve csinálja, és mindössze egy tanulója volt akit 4.re sem tudtak a legnagyobb jóindulattal sem átengedni mert nagy hibát követett el.

Akik meg buktak közöttük én is 3x mind a stressz és saját hibámon kívül volt, Ő elmondta az összes létező szabályt, mikre kell figyelni az adott részen, mégis másnap mintha nem is jártunk volna ott sosem... úgy elfelejtettem, ezzel egy oktató sem tud mit kezdeni.


Lényeg hogy ne ordibáljon, tanítson, és ne taxiztassa magát, mert azokból is bukás van.


Hallottam olyat itt a városomban hogy valakit úgy vittek az első vizsgára hogy a 30 óra alatt mondta neki az oktató hogy előzhetsz most már, lassítsál, majd szólok mikor válts sávot, engedd el neki van elsőbbsége stb, és így mentek az órák.

2019. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!