Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki szeret dugóban...

Van olyan, aki szeret dugóban autózni?

Figyelt kérdés
Azaz szívesen araszol, áll be a tömzsögöldébe, stb.

#beállítás #dugó #torlódás #forgalmi dugó #lélekölde #tömzsögölde #közlekedhetetlenség
2019. nov. 18. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2019. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, motorral szeretek. Imádom mikor a kalaposok reklamálnak, hogy hova megyek az autók között.
2019. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem mondom, hogy szeretem, de mint buszsofőr, nem érdekel a dolog, mivel kifizetik. Persze néha már kicsit sok, de amúgy halál nyugodtan állok napi szinten órákat a dugóban mert én úgyis jól járok vele.
2019. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de nem hiszem hogy ez a jellemző. Mindenki menne a dolgára, de ott kell ülni, idegeskedni, a kocsinak se jó..
2019. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én igen. Nyílván nem arra megyek ahol tudom dugó van, de ha odakeveredek nem idegeskedek, felnyomom a zenét és nézelődök.
2019. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt tegyük hozzá, ha választani kell, hogy dugóban ülök a kocsiban vagy dugóban szagolom mások hónalját a tömött buszon akkor inkább az autó.
2019. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha épp nem kések el sehonnan, akkor én is pont úgy vagyok vele, mint az 5-ös válaszoló.
2019. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten utálom. Inkább elzúzok villamossal a sor mellett, holott amúgy nagyon szeretek vezetni. De ha egyszer araszolás van (mondjuk 10-15 percnél több), akkor már inkább a fiók mélyére süllyesztem a slusszkulcsot.
2019. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Kédésemet az ihlette, hogy valakivel beszélgettünk és káromkodtam a dugó miatt, mire az illető megjegyezte, hogy "nem sietünk".


No itt állt belém a felismerés, hogy sokan a forgalmi dugót puszta időveszteségként kezelik. Az időveszteséget könnyű kezelni, mert előbb elindulunk, több időt szánunk az útra.


A dugó legnagyobb hátránya, hogy részesévé kell válni, végig kell CSINÁLNI. Ott a baj. Mert ha csak az időveszteségről szólna és léteznének önvezető autók, akkor max netezne az ember vagy zenét hallgatna, mint egy araszoló buszon a forgalomban, de vezetni azért rossz dugóban, mert extra figyelemenergiát szív le az emberről. Ez a fő baj, az időveszteség csak másodlagos "kár".

2019. nov. 19. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor egyáltalán nem sietek, kifejezetten jól elvagyok. Németországban pl araszoltam sokat, azzal szórakoztam mindig, hogy minél kevesebbszer kelljen megálljak, próbáljak olyan távolságot es tempót tartani, hogy ne érjem utól az előttem lévőt. Meg bámultam a többi autókat, utasokat, a tájat, stb. Városokban dettó, csak ott nem lehet távolságot tartani, mert akkor meg nagyobb dugót okozok, és mindenki elém mászik.
2019. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!