Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » MTZ traktort szeretnék venni...

MTZ traktort szeretnék venni csak nem tudom ha utolag szerelnek rá turbot, azzal levizsgázik bármikor utánna?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 06:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A konkrét választ nem tudom,ez csak egyéni vélemény:

MTZ-bol létezik turbós is.

De ha utólag is van rárakva,szerintem egy traktort simán levizsgáztatnak vele.

Ha meg mégsem,vizsga előtt visszaalakítod,szerintem nincs az a rendőr aki egy traktoron a turbó miatt kekeckedne.


De majd megírja a véleményét az is,akinek van ilyenben tapasztalata.

2019. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
MTZ és vizsga? Az meg mi? 🤣
2019. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél MTZ-t!
2019. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De MTZ akarok venni, csak láttam amin utólag van szerelve turbo, és nem tudom hogy úgy le lehet vizsgáztatni, vagy mindig szerelni kell, le meg fel?
2019. dec. 14. 21:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

5 évente kell vizsgàztatni.

Szerintem a turbóért nem szólnak.

2019. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdekel senkit, ahogy az sem, ha épp vizsga sincs rajta (azért lehetsz peches).
2019. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Hát magadnak keresed a bajt, van elég baja annak a hulladéknak az utólagos turbósítás nélkül is. Egyébként értelmes helyen nem fog átmenni műszakin, de nyilván minden megoldható, csak egy plusz 5-ös és átmegy vele simán.


#3

2019. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na, erről van szó!!! Akkor átmegy a vizsgán és ez a lényeg!! ;) Van nekem még MTZ, csak azok simák és nem turbósak. Azok eddig simán mentek a vizsgán! És nincs velük semmi nagy gond! Csak most venni akarok egy turbósat, mert láttam egy elég jópofát, nagyon jó árba, és azért volt a kérdés hogy hogy megy a vizsgán.

Köszi mindenkinek a válaszokat!!!

2019. dec. 16. 11:22
 9/21 anonim ***** válasza:
Le. Talán ha megnövekedik a teljesítmény akkor azt kell átírnia forgalmiban.
2020. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy kérdésem lenne hozzád... Mire kell neked ennyi MTZ?

Mert pótkocsi vontatáson kívül semmire nem való, de gondolom nem vontatsz annyi pótkocsit, hogy kellene... Tényleg csak kiváncsi vagyok hogy mire kell ennyi belőle...

2020. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!