Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eplény-be/Ahhoz közeli falukba...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Eplény-be/Ahhoz közeli falukba, biciklivel lehetséges elmenni Várpalotából, vagy Veszprémből?

Figyelt kérdés
Google maps-on néztem az útvonaltervezést, a legtöbb helyre azt írja, hogy nincs lehetséges útvonal biciklire. Pl, autópályára megy az az út, satöbbi, viszont, nyáron mentem helyekre biciklivel, ahova szintén az volt google maps-on, hogy nem lehet biciklivel menni, pedig, sima út volt, és rengetegen bicikliztek arrafele.

2019. dec. 15. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A google maps gyalogos és biciklis útvonaltervezésre teljesen alkalmatlan.


Inkább ezt javaslom:

[link]


Ahogy nézem Eplényt csak a nagyforgalmú 82-es főúton tudod megközelíteni. Vonat van, de elég ritkán jár.

2019. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heyjoe.hu-n jól látod, hol milyen típusú út vezet. Így tudsz tervezni az erdőkön at vezető útvonalakat, bár különböző vadkerítések, gázlók okozhatnak izgalmas perceket, ahogyan az adott esetben benőtt, beszántott utak. Ezen kívül honvédségi területek is vannak a térségben.
2019. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Ajánlom az OMP vagy a TuHu kerékpáros térképeit. Ezek valós trackek alapján készültek és rendszeresen frissítik.
2019. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönet szépen mindegyik válaszolónak. :) Hát, akkor úgy látom, erdőkön át fogok menni, nekem az teljesen rendben van, közbe hallgatom a kedvenc zenéimet. Jóéjszakát nektek :)
2019. dec. 16. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!