Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autópálya matricát több...

Autópálya matricát több oldalon is lehetséges venni?

Figyelt kérdés
Alapból az www.autopalyamatrica.hu weboldalon akartam megvenni a matricát, de láttam, hogy a www.e-autopalyamatrica.hu oldalon is meg lehet venni és még lehet igényelni üzemanyag kártyát is, amilve olcsóbb az üzemanyag, viszont attól tartottam, hogy esetleg ez valami kamu oldal. Valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban?
2019. jan. 19. 14:45
 1/2 duplaburger válasza:
Szia, az utóbbi oldal teljesen valós én vettem már ott is, (nem tudom milyen banknál vagy), erste mobil bank alkalmazásban szoktam, az még egyszerűbb.
2019. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!OTP-s vagyok. Közben meg is vettem ezen az utóbbi oldalon, csak furcsálottam, hogy ilyen sok kedvezményt adnak hozzá. Köszönöm a válaszod!
2019. jan. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!