Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 nappal elméleti vizsga...

1 nappal elméleti vizsga előtt folyamatosan megbukok a teszteken. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Eddig olyan jól ment 95-96%-os teszteket csináltam.De most valahogy nem akar sikerűlni és már időm sincs gyakorolni. :( (e-learning 30 percem van még).Volt valaki hasonló helyzetben és mégis sikerűlt neki?Vagy szamítsak arra hogy megbukok holnap is?
2019. dec. 16. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szabályokat kellett volna megtanulni, megérteni és felfogni, nem pedig addig gyakorolni amíg a kérdéseket bemagoltad.
2019. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu..
2019. dec. 16. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szórakoztatónak találom a különböző KRESZ feladványokat, a szabályok ismeretével a legtöbb kérdésre egyértelmű a válasz.

Azért csak a legtöbb, és nem mindegyik, mert vannak valóban furcsa szituációk, de azok a KRESZ vizsgán nem jönnek elő, csak a gyakorlatban.

A titok nyitja, tehát a szabályok ismerete, azok alkalmazása.

Aki kérdés-válaszok bemagolásával tanul a vizsgára, sikeres elméleti vizsga után, a vezetés gyakorlásokon, sőt később is kerülhet kellemetlen helyzetekbe, ott már nem a három lehetőségből kell tudni, mi a helyes, hanem a szabályokat alkalmazva, helyesen közlekedni.

Sok gyakorlati oktató nem tolerálja, ha a tanulója alapvető szabályokat sem ismer, az utasításait a szabályok betartásával kell követni - amihez az első lépés, hogy a teszt kérdéseknél nem elég a helyes választ tudni, azt is tudni kell, miért az a helyes, és miért hibás a többi.

Elméleti vizsgán 10 hibaponttal még átengednek, forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértésért buktathatnak.


Az általad leírt jelenség arra utal, hogy nincs megfelelő szabály ismereted, csak a kérdés-válasz párosítást magoltad be.

A vizsgád így vagy sikerül vagy nem, szerencsén múlik

2019. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb most megbukni, és újra kezdeni a szabályok megértését, mint később az életben megbukni. A kamion, aminek nem adtak elsőbbséget, nem ad pótvizsga lehetőséget...
2019. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Főleg neked középső. :)Azt találtam ki hogy begyakorolom a képeseket (sima netes oldalon hogy azok mégjobban menjenek) így vegülis 10 1pontosat még ronthatok :D Aztan holnap frissen letisztult fejjel nem görcsölve mert az is a baj hogy nagyon ratudok feszülni a dolgokra megpròbálom.Hátha :) Ha megbukok megyek mégegyszer és mégegyszer..
2019. dec. 16. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En az elso vizsgamon megbuktam, mert tul lazan vettem. Ugy voltam vele, hogy ah erre minek keszulni, sima ugy. Aha. A masodikra ugy raparaztam, hogy folyamatosan megbuktam az otthoni teszttolteseken. Parom mondta, hogy ha most megbukok azert fogok, mert ragorcsolok. Sikerult, hatalmas megkonnyebbules volt. Szoval nyugiiii! :)
2019. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
LEVIZSGÁZTAM !!!😀😀😀 leesett rolam vagy 2oo kilo teher :D
2019. dec. 17. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!