Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autós iskolát ajánlanátok?

Melyik autós iskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
B típusú jogosítványt szeretném megszerezni Budapesten. A KRESZ-t mindenképp online csinálnám. Illetve milyen összegre szamitsak? Köszönöm.

2020. jan. 5. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, a Csigavért NEM ajánlom. 5 hónapot vártam náluk oktatóra. Ha fel is vették a telefont, annyit tudtak mondani, hogy várjak türelmesen, majd az oktató hív, ha tud fogadni új tanulókat. Végül szerencsére költözés miatt másik városban folytattam, ahol 1 hónap alatt kaptam oktatót. Nem akarom tudni még mennyit várakoztattak volna, ha maradok a Csigavérnél, de ne akard megtudni. Kíméld meg magad az idegeskedéstől. Szerintem Pesten is rengeteg más alternatíva van rajtuk kívül.

Az ára nekem 250.000 körül volt úgy, hogy egyszer buktam forgalmin. Ez két évvel ezelőtt volt.

2020. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. És szerintetek érdemes egy társaságnál megcsinálni mindent vagy olcsóbban meguszom, ha megcsinálom valahol a KRESZt, gyakorlatot, stb.?
2020. jan. 5. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Online KRESZ áraknál iskolánként nem nagyon van különbség (vannak akik rátesznek párezer forintot), ebben nem nagyon vesz részt az iskola azon kívül hogy beírat.


Ezért iskolát forgalmi oktatás alapján válassz.


Ha sulit váltasz forgalmi alatt, átjelentkezőt kell kérned.

Ahol én csináltam, ott 4500/óra helyett 5000/óra lett volna ha átjelentkezővel megyek, így ha olcsóságra mész, nem biztos hogy megéri váltani.


Eü-t bárhol leteheted, ahol erről igazolást adnak.

Nekem ezt is iskola szervezte, de nem kell elfogadnod ha találsz neked megfelelőbbet.

Én is keresgéltem, hogy 4x2 óra helyett van-e valahol 2x4, de nem találtam.


Összeg 200-250-300ezer.

(200 ezer ha minden elsőre sikerül, és 20 éves kor alatt vagy, akkor 25ezer visszaigényelhető)

2020. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SOS Jogsi! ;)


Nekem nagyon bevált.

2020. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!