Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki rátok dudál pl. egy...

Ha valaki rátok dudál pl. egy kereszreződésben a mögöttetek álló autós, hogy indulj már, bennetek is felmegy a pumpa?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindenki egyformán vakmerő vagy óvatos, egyformán friss vagy fáradt, nem is egyformán látod be a kereszteződést, szóval miért dudál, ha nem órákról van szó? Csak pár másodperccel kell tovább várnia. Ilyenkor legszívesebben visszadudálnék vagy kiszállnék és odamennék beszólni neki. Volt már, hogy ilyenkor visszajeleztetek?

2019. dec. 19. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem szokott ilyen lenni, de egyébként nem érdekelne.


Egyszer a zebránál dudáltak rám, mert átengedtem egy gyalogost. Az ilyenek után szoktam extra előzékennyé válni és mindenkit beengedek. Közben röhögök a mögöttem jövő barmon, ahogy majd felrobban az idegtől. :)

2019. dec. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szitu függő.

Van, hogy tényleg elbambulok, akkor jogos.

De van amikor tényleg nem férek ki biztonságosan.

2019. dec. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Ő túl türelmetlen, te megy egy rátarti balf/sz vagy. Semmivel sem vagy jobb.

Egyébként rám valahogy sose dudálnak, pedig nem megyek bele vakmerő dolgokba. Ha téged rendszeresen ledudálnak az nem véletlen

2019. dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, ha tényleg figyeltem és nem szarakodtam, akkor minimum egy csúnyán nézést megengedek magamnak. Ha tényleg szerencsétlenkedtem, akkor intéssel vagy elakadásjelzővel elnézést kérek - azért a hibáinkat ismerjük már el, nem?
2019. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már én elbambulok, akkor intek, hogy bocs.

Mert akkor nagyon elbambultam. :)

De az extrém idegbeteg embereket én se tolerálom.

Mint ahogy senki sem.

2019. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Felmegy, de szerencsére azért tudom fékezni magam.

Soha nem jelzek vissza, nem akarom élezni a helyzetet. Magamban káromkodok, ezzel levezetem a feszültséget.

2019. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem, mikor mellém furakodik, és szemmel akar verni.

Én meg jót nevetek a Kandúr Jánoson, ahogy ülésmagasítóval éppen feléri a kormányt.


A lényeg: tudj ezeken a gyerekkorukban megalázott, és a közlekedésben a bajaikat megtorolni akaró kis szánalmasakon nevetni!

Ha nem tudsz, te leszel a vesztes!

2019. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:
44%

Ha pl. egy többsávos úton áll vagy 8-10 autó a lámpánál, sokszor azt sem tudod ki dudál, azt meg pláne nem, hogy miért?

Tök fölösleges idegeskedni, mikor lehet, hogy nem is neked szólt a dudálás....

Legrosszabb esetben -tegyük föl- valóban elbambultál, és később indulsz. Olyankor fölemeled a kezed, vagy nyomsz egy pillanatra vészvillogót és béke van.

Ő ha akar, tovább is dudálhat, de attól az a 3-5 másodperc már úgy sem jön vissza! ;)

2019. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy valakinek velem van problémája, attól az még az ő problémája, és ez maradjon is így.
2019. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!