Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez?

Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az mennyire igaz, hogy az emberek nagyrésze megbukik elsőre B kategória forgalmi vizsgán? Sok ilyet hallottam, meg hogy az oktatók vb-k pénzéhesek. Holnap fogok menni másodszorra forgalmi vizsgára, sajnos elsőre nem sikerült nekem se

2020. jan. 19. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire igaz, nem láttam ilyen statisztikát. De neked nem másokkal kell foglalkozni, hanem azzal, hogy megtanulj vezetni. Erre összpontosíts!
2020. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan megbuknak, de azt nem mondanám, hogy az emberek nagy része megbukik. A bukások 95%-a nem az oktatók vagy a vizsgabiztosok pénzéhségére vezethető vissza, hanem a vizsgázó hibáira, esetleg alkalmatlanságára. Ne ülj fel ilyen hülyeségekre, inkább koncentrálj a vizsgára.
2020. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rám ez nem igaz, pedig sorban vizsgáztam, B és C-ből is.
2020. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elsőre átmentem, igaz alapból nem 30 óra után mentemel vizsgára, hanem 45-50 körül. Legtöbb ismerősöm mind átment elsőre, akárhol vizsgáztak.


Persze nyilván egyszerűbb azt mondani, hogy nem én hibáztam.

2020. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Az összes barátom, és én is mindenből elsőre átmentünk. Mondjuk tudtunk vezetni.
2020. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam, hogy a legtöbb embernek elsőre nem sikerül és a környezetemben én sem ismerek olyat, akinek elsőre sikerült volna. Igaz, nekem sikerült, de nem az alap óraszámmal mentem el vizsgázni, vettem még pluszba 8-at.

Szerintem ha nem sikerül, az vagy azért van, mert a vizsgázó izgul és emiatt több hibát is vét, vagy pedig a vizsgabiztoson múlik. Nekem is volt olyan, hogy már a sárga lámpán mentem át, mert nem tudtam eldönteni, hogy megálljak-e vagy átmenjek. Ha egy kötekedő vizsgabiztos fogtam volna ki, ezért akár meg is húzhatott volna, hiszen ez pont egy eléggé húzós szituáció.

Szerintem ha már az oktatód lejelentett vizsgára, akkor biztos tudsz vezetni, szóval próbálj meg nem izgulni és úgy felfogni ezt az egészet, mintha csak egy átlagos vezetési óra lenne. Sok sikert:)

2020. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nagyon oktató függő volt. Itt helyben 2 nagyon népszerű oktató van, mert őket ismeri mindenki. Az egyik mindenkit elküld vizsgázni 30 órára, nem is készít fel rendesen. Nála átlagosan 2x buknak sikeres vizsga előtt. A másik csak akkor küld el ha látja hogy magabiztos a tudásod, legyen ez 10 vagy 50 óra után. Ő még ráadásul be is segít kicsit ha látja hogy valami hülyeségen csúsznál el (pl főúton 60-70el mész 90 helyett), ha tudja hogy amúgy megy. Nála évek óta neki nem bukott senki, és az ő tanulói majdnem mindig magabiztosabbak és ügyesebbek mint a másiké. Szóval az a helyzet, hogy ez a bukósdi elég gyakran igaz, de ezt ne vedd kézpénznek.
2020. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eléggé. 25 éve is igaz volt. + vizsgadíj, és jatt a zsebébe a vizsgabiztosnak. persze hogy csinálják.
2020. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a vizsga?:)
2020. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem elsőre sikerült minden vizsga 17 évesen:))
2020. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!