Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éjszaka nem ijesztő az Oszkár...

Éjszaka nem ijesztő az Oszkár Telekocsival utazni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2019. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem
2019. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mi lenne benne ijesztő?
2019. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ijesztőbb mint nappal.


Nem valószínű, hogy Oszkáron fogsz belefutni egy sorozatgyilkosba vagy bármilyen őrültbe. Rossz/veszélyes sofőr meg napszaktól függetlenül lesz és nem igazán tudsz előrelátó lenni fotó, jármű kor/állapot vagy életkor, foglalkozás alapján sem.


Én futottam már bele sofőrbe, aki 160-al tolt le mindenkit a pályán, villogott, dudált, veszélyesen ráhúzta a kocsit másokra. Egy ember merte őszintén leírni a véleményét az értékelésné, azt meg kioktatta, hogy neki ne pofázzon senki, mert "nem szereti az okoskodást".


Vagy futottam bele fiatal srácba, aki fél úton telefonált meg Messengerezett. Az autó sem volt jó állapotban, az első lámpák gyakorlatilag alig adtak fényt, éjszakai vakrepülés egy ilyen sofőrrel nem éppen életbiztosítás. Kedvencem az volt, mikor indulás után pályán felhívta az anyját, hogy "Most indultam, csinálj kaját, mert nem ettem semmit egész nap, már szédülök".

2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát én pedig be nem ülnék idegenek mellé éjszaka a vaksötétben, hogy még a pofáját sem látom. Pedig majdnem 100 kilós férfi vagyok.
2019. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt sose értettem. Akik Oszkár “ellenesek” azok egy buszra vagy vonatra is úgy szállnak fel, hogy igazoltatják az összes utast és a sofőrt, plusz még a vezető a priuszait is kikérik a rendőrségtől?
2021. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Busz meg a vonat neked ugyanaz, mint egy random, teljesen idegen személyautós, akiről semmi infód nincs, és csak a sofőrrel vagy ketten az autóban?
2021. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 éve oszkározok de sose fordult még elő, hogy kettecskén lettünk volna a sofőrrel.
2021. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!