Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más hogy csinálja munka...

Más hogy csinálja munka mellett a jogsit? Más iskolánál lehet, hogy megoldható?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Csigavér autósiskolánál szeretném megcsinálni a C kategóriát. Az elméleti részén túl vagyok, most jönne a vezetés. A munkaidőm fix, minden hétköznap 8-15-ig. Több oktató számát is megkaptam, végig is telefonáltam őket. Mindegyik egybehangzóan azt mondta, hogy kizárt, hogy olyat találjak, aki délután fél 4 után, vagy hétvégén el tudna vállalni. Oldjam meg, hogy délelőtt tudjak menni, vagy felejtsem el a jogsit. Más ezt hogy oldja meg? Az emberek többsége feltételezem, hogy délelőtt dolgozik. Annyi szabad nap meg egész évre nincs, hogy ha emiatt kiveszem, megoldható legyen.

2020. febr. 16. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a legtöbb embert elengedi a munkahelye és vagy lecsúsztatja , vagy levonják.

Próbálj valakivel beszélni hogy több pénzért esetleg hátha hajlandó munkaidő után is oktatni.

2020. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Csigavérben 4 telószámot kaptál, igaz? Hát azok az oktatók mind a legalja. Főleg a nő mert az bunkó. Menj ki a tanpályára fél 4 után, vagy amikor tanulni akarsz és a cigiszünetben boltold le egy akkor ott oktatóval (nyilván másik autóssuliból)! A Csigavért felejtsd el C kategóriában!
2020. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár én nem dolgozok, de tanuló vagyok, így nekem sem jöhetett szóba a napközbeni vezetés. Az oktatóm ezzel teljesen rendben volt. Minden egyes alkalommal délután/késő délután/estefelé jártam vezetni. Szerintem érdemes lenne megérdeklődni más iskoláknál is.
2020. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!