Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Taxin két e. v. egy autón?

Taxin két e. v. egy autón?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy az megoldható, hogy két egyéni vállalkozó legyen egy autón? Nappal Édesapám dolgozna éjszaka meg én. Ha igen ennek mi a menete? A legtöbb helyen ahol érdeklődtem azt mondták nem lehetséges, de hallottam több emberről akik így csinálják. Esetleg annyi is segítség lehet, hogy hol kérdezzek utána. :) Köszi előre is.



2020. febr. 16. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Taxisoktól.

Érdekes, hogy van taxibérlő cég is. Ott a kocsikat hetente más-más viszi.

2020. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barbell Deadlift ***** válasza:
Esetleg a taxi ora forgalmazot is meg lehet kerdezni, szerintem ok ezt jobban tudhatjak, mint egy atlag taxis, akit amugy nem erint ez a tema.
2020. febr. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Faterom a City Taxinál dolgozik és bizony ott lehet így dolgozni, láttam is.


Pénztárgépük van,és azt belehet úgy állítani, hogy

" Pénztáros 1"

"Pénztáros2".


Illetve más az urh kódjuk gondolom megvan adva a központban,hogy 10:00-19:00 ig a 420 é

20:00-0:00 ig a 982 é

De van a boltnál egy tesla taxis,és ő is úgy csinálja, hogy egyszer ő egyszer a férje.


Én most a boltot ajánlanám,hogy odamenj,citynél nincs most nagy élet.

2020. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a pacsik. Már dolgozunk egy ideje egy autón de az ő alkalmazottjaként voltam bejelentve. Viszont elég hamar túl lőnénk az egy Kata keretet ezért gondoltam. Taxi órából is és pénztárgépből is van 2 vállalkozós viszont anno valahol mondták hogy nem lehet. De akkor megprobalkozom vele újra.
2020. márc. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!