Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Etitan-on tanultam. Es két...

Lanyka23311 kérdése:

Etitan-on tanultam. Es két nap mulva vizsgázok, sokan mondtak nekem hogy ugyan azok a kerdesek vannak mint az probavizsgán. Ez mennyire igaz? 😀

Figyelt kérdés
mert nagyon felek, de a probavizsgat mindig 74/75 pontra csinalom.Aki az etitanon tanult azoknak mi a velemenye az etitanrol mennyire hasonloak a kerdesek?

2020. febr. 17. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy olyan kérdést kaptam csak, amivel nem találkoztam (vagy nem emlékeztem rá). Tavaly májusban vizsgáztam :)
2020. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az etitanon ment, akkor menni fog :) Nekem ugyanugy voltak a kerdesek vizsgan :)
2020. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudod a kreszt, akkor teljesen mindegy, hogy milyen kérdések lesznek. Nem jó, ha betanulod a válaszokat, mert bajok lesznek a forgalommal. Egyébként kérdésedre a válasz; elvileg az Etitán rendszerében ugyanazok a kérdések szerepelnek, mint a kresz vizsgán.
2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval akkor hasolno kerdesek lesznek ?holnap vizsgazok es kicsit felek ez lesz az elso vizsgam :/
2020. febr. 18. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!