Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nekimentek az automnak, amit...

Nekimentek az automnak, amit a sajat szememmel lattam, de a sofor tagadja es nem ismeri el. Az autojaban van fedelzeti kamera, amit lattam is, hogy ment, valoszinuleg felvette. Lehet ez bizonyitek?

Figyelt kérdés
Mivel kiszurtam a kamerat, mondtam hogy nezzuk vissza a felvetelt, o arrogansan csak azt felelte, ez az o sajat krszuleke, nem kozteri iztonsagi kamera, nem koteles senkinek sen kiadni a felveteleket. Telefonszamot csereltunk, de nem tudok megegyezni vele, csak ahhoz ragaszkodik hog, rossz helyen allt az autom en vagyok a hibas. Nekem nincs nagy tapadztalatom, egy tesco parkoloban tortent az eset, idegessegemben pedig rendort sem hivtam, hagytam elmenni, betetlapot sem volt hajlando kitolteni. A rendszama megvan, utolag feljelenthetem? A rendorseg elkerheti tole a kamerat?
2020. febr. 18. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem az volt neki az első, hogy letörölje a felvételt? :D


Esetleg ha van térfigyelő kamera a tesconál és megkéred a biztonságiakat, hogy nézzék neked vissza, ha ez nincs akkor ezt bebuktad.

2020. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet... miért nem hívtad ki akkor a rendőrséget, amikor kiderült, hogy nem tudtok megegyezni a helyszínen?

Nyilván a saját kamerája által felvett képeket nem fogja maga ellen felajánlani bizonyítéknak, sőt, ha esze van, már le is törölte a felvételt, amit meg is tehet büntetés nélkül, az tehát nem bizonyíték.

A rendőr ott, a helyszínen tudott volna érdemben intézkedni, ha a te autód sérült, akkor annak a másikon is marad nyoma, kikérhetnek térfigyelő kamera felvételeket, kereshetnek szemtanúkat, stb.

A helyszín elhagyása után (amibe te is beleegyeztél) könnyebb nyomokat eltüntetni.

Feljelentést persze tehetsz, csak az eredménye kérdéses.

2020. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezt ezek után már cseszheted..........megcsinalod magadnak az autodat es megismerkedsz a tanulopenz fogalmaval....
2020. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
a fényképek, amiket készítettél, mutatják, hogy igazad van? mert akkor cserbenhagyásért feljelented(a biztosítódnál is)hagytad elmenni? ezt ne hangoztasd, hanem mond azt, hogy elmenekült..
2020. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert akkor cserbenhagyásért feljelented(a biztosítódnál is)hagytad elmenni? ezt ne hangoztasd, hanem mond azt, hogy elmenekült.."

És ha a térfigyelők felvételőből kiderül, hogy megálltak beszélni, akkor még a kérdezőt zsanettozzák meg hatóság félrevezetése és biztosítási csalás miatt.

2020. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!