Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegedről bajára koronavírus...

Szegedről bajára koronavírus alatt?

Figyelt kérdés
Szegedről bajára kellene mennem fontos ügyben meg még aznap vissza is, viszont autóm nincs, a telekocsi ritkán jár, tömegközlekednk meg nem merek a koronavírus miatt. Ha biciklivel megyek (200 km oda-vissza) akkor jobban védve vagyok mintha tömegközlekednék?
2020. márc. 19. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Feltéve ha nem tömegben biciklizel és nem fogdosd a dolgokat az utcán. Ez most így nevetségesen hangzik, de én pl Budapesten tekrek nap mint nap és szinte le kellett szoktatni magam arról, hogy pl piros lámpánál belekapaszkodjak a lámpaoszlopba.
2020. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jogsid, csak autód nincs, akkor kérj vagy bérelj egyet, szerintem az a legjobb megoldás.
2020. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jogsim van, de rutinom egyáltalán nincs :/
2020. márc. 19. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biciklivel haladva nemigen kerülsz emberek közelségébe. Javaslom, hogy akárhányszor nyeregbe ülsz, ne feledkezz meg a kézfertőtlenítésről és a kormányéról sem, mert út közben hajlamos az ember az arcához érni. És nagyon figyelj oda a láthatóságra, hiszen ez jó kondiban is olyan út, ami épphogy belefér a nappalba.


És termeszeteeen Baján hordj maszkot és kesztyűt, hogy kisebb eséllyel add tovább az esetleges fertőzést.

2020. márc. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha bringával akarsz menni, kösd fela gatyát mert kemény lesz..

Nagyon nagy távolság az és az életed megunod még normális körülmények közt is.

Hátha még elkezd esni az eső, vagy szét megy egy gumid, akkor mi lesz .

2020. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, de hát ebben a helyzten sajnos nincs más választasom
2020. márc. 20. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Buszon alig vannak, fertőtlenítővel, maszkkal és kesztyűvel felszerelkezve simán túléled fertőzés nélkül.
2020. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor lehet hogy mégis a buszt választom :)
2020. márc. 24. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
200 km kiváló állapotban lévő, ultrakönnyű országúti ersenybringával, nagyonedzetten is kihívás. 40-es átlaggal is 5 óra nyeregben.
2020. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!