Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gépjármű szakoktató szeretnék...

Gépjármű szakoktató szeretnék lenni B kategoriából! Mik a feltételek hozza? B kategoriám megvan, kell tennem vizsgát még Nagy motorra és tehergépkocsira is? 18 vagyok

Figyelt kérdés
Oktatás.
2020. márc. 20. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még A és C kategória, és PAV II kell, utána jelentkezhetsz szakoktatói tanfolyamra. Ez legutóbb 700 ezerbe került, ha jól tudom.
2020. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

C már nem kell ha nem akarsz C-t oktatni. A,B aztán páv2 1 éves tanfolyam majd vizsga. Valami 750 emberből 230-nak sikerült és a teljes képzés 1.2m azt az elején kell kifizetni. (nem vagyok oktató, a buszos oktatóm mondta).


21/f

2020. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja éa 2 évea B jogsinak kell lenni, páv-hoz meg a többohez és23. életéved be kell tölteni.
2020. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igaz ha jól tudom a A kategoriához 24 évet kell betölteni az elvégzéséhez.


És mennyire nehéz elvégezni ,sok buktatói vannak ennek a szakmának?

2020. márc. 20. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:

A Google ehhez a kérdéshez is hasznos segítség lenne.

Az biztos, hogy feltélelekhez kötött a képzés (érettségi, vezetési gyakorlat, PÁV), azon túl meg az illető képességein is múlik, mennyire nehéz a képzés.

GKI képzés, fizetős, jelenleg még a jogosítványod sincs meg legalább 2 éve, van időd gyűjteni az információkat...

Legyen a Google is a barátod :-)

2020. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell 24 évesnek lenned az A-hoz. Nekem már 23 évesen volt. Ha most csinálsz A2-t, elméletileg már 20 évesen lehet A-d. Ha nemsokára 19 vagy, akkor inkább 21 lennél, amikor meg tudnád csinálni az A-t.
2020. márc. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tubarózsa ***** válasza:

Nem rég ezt találtam:


[link]


(Én is oktatónak készülök)

2020. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naa ,Tubarózsa, meguntad a buszozást? Pető Attila tarja állítólag a szakoktatói képzések jelentös részét. Övé a Mosoly autóssuli. (Kresz professzor).
2020. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tubarózsa ***** válasza:
#8 buszozás mellett tervezem. Meg hogy legyen egy + szakmám ha bármi történne :)
2020. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz ez alatt? Ha történik bármi ami miatt nem vezethetsz buszt akkor oktató sem lehetsz. Ha attól félsz amit Sándor Kriszti mondott, akkor felesleges, mert buszosra mindig lesz szükség, Ö is csak részleges leállástól tart, ami lesz is. Most az oktatók sem.


Ha arra gondolsz, hogy megunod a buszozást, úgy is nagy kategóriás oktató leszel, B-t sokan oktatnak, de idegtépő, tudom, engem is nehezen sikerűlt rávenni, hogy menjek vizsgára, még E jogsinál is akartam pót órákat ( xd pótból pót órájat, mekkora már lól) .

2020. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!