Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autópályán lehet utazni most?...

Autópályán lehet utazni most? Ezt hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

A barátomnál vagyok, viszont szeretnék hazamenni.

Az ország másik végén lakom, a tömegközlekedést nem szeretném használni, autóm nincs. Barátom visszavinne engem, ha lehetne autóval, de az új rendelet miatt nem tudom, hogy lehetne megoldani ezt.

Felbosszant a helyzet engem, mert körülöttem itt senki sem tartja a szabályokat. Ugyanúgy találkozik a nagy rokonság. Szalonnát sütnek. Csak ugye ők egy megyében vannak. És zavaró, hogy én csak mert nagyon nem ebben a megyében lakom, nem mehetek haza és lényegében nem az unokatesómhoz mennék, hanem a szüleimhez.

A szabály amit hoztak igazából szerintem nagyon kevesen tartják be...



2020. márc. 28. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igazából már-már muszáj mennem, mert szüleim követelik már, hogy ne maradjak, meg haragszanak már, mert kitudja meddig fog tartani és már én sem szeretnék maradni.
2020. márc. 30. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!