Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt igazolni a...

Hogyan tudom ezt igazolni a rendőrnek?

Figyelt kérdés
Az egyetemen az egyik tárgyamból a beadandómhoz fel kell mérni egy faszerkezetű építményt, és a csoporttársaim egy tőlünk 256 km-re lévő buszmegállót választottak. Nem lenne logikus, ha teljesen egyedül megyek szabad levegőn felmérni egy buszmegállót, maszkban és kesztyűben miért ne lehetne. A kijárási korlátozás miatt érdekelne, ha útközben megállítana a rendőr, ez elfogadható indok ? Ha igen, hogyan igazolom ? Mert ugye ennek az lenne a lényege, hogy emberekkel ne érintkezzek. Egy másik kérdés, ha mondjuk élelmiszerboltba megyek bevásárolni a lakóhelyemhez közelebb, azt hogyan tudom igazolni ?

2020. márc. 30. 06:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért 256 km-re lévőt kellett választani? Nem volt közelebbi faszerkezetű építmény?


Ha ezen múlik a jegy, menni kell sajnos, nincs mese.


Ha rendőr megállít, elmondod neki, hogy egyetemi tanulmányaidhoz el kell menned ehhez a megállóhoz. Nem fog megbüntetni, max elmagyarázza miért OK vagy miért nem OK. Most hétvégén néhány suta motorost állítottak meg rendőrök az ismertebb motoros helyeken. Őket sem büntették meg, csak figyelmeztetve voltak. Pedig nekik igazán semmi okuk nem volt, pusztán a motorozás élvezete.

2020. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Értem hogy mindenkinek menni "kell".

De általános iskolába is mindenkinek megkel"megkelett" csinálni a házit mégis lemásoltuk a padtársét.


Nincs ennyi össze tartás vagy gógyitok hogy elkérjétek attól aki már megcsinálta?


Ki ellenőrzi le hogy te jártál ott vagy sem?

2020. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
11-es nem, nem kell az a rohadt jegy. Nem mehet oda. Tartsa be a torvenyt!
2020. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nem titok, melyik egyetemre jársz, és hol van az a faszerkezetű építmény?

Illetve mi a határidő, ameddig kell leadni?

2020. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

SZE-re járok Győrben és Kálban van a buszmegálló. Április 16. a határidő.


Azóta megoldódott közben, nem kell utaznom sehova, lehet mégiscsak a kilátó :) Azért köszönöm a normális válaszokat.

2020. márc. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!