Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A google maps vagy a waze a jobb?

A google maps vagy a waze a jobb?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból?

Én inkább Waze-t használok a közösségi funkciók miatt

2020. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miben?


Eddig még maps-szel is eljutottam mindenhova ahova akartam :D

2020. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gúgle térkép.
2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%
A Waze - főleg mióta Google tulajdon - gyakorlatilag egy pimped Google Térkép. Vagy ha úgy jobb, akkor a Google Térkép egy Waze Light.
2020. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azert kerdeztem, mert en szeretem a wazet, csak multkor eliranyitott masfele, amikor 15 perc alatt odaertunk volna valahova, ahelyett meg 40 perc volt. Parom mondta, miert nem a google mapsot hasznaljuk, amikor az jobb.
2020. ápr. 3. 13:00
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Poénból meg véletlenül nem szokott rossz felé, pláne nem sokkal lassabban tervezni a Waze. Elképzelhető, hogy az adott, általad ismert útvonalon lezárás vagy baleset volt, és azért került akár ekkorát is. Nálam fordítva szokott lenni: ha megpróbálok okoskodni, hogy "na arra bizony én nem megyek", akkor tuti belefutok valami jó nagy dugóba.
2020. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha gyalogos mód akkor google maos hihetetlen mennyi minden van bele integrálva.

Komplett utvonalat meg tervez bárhonnan bárhová például Fót rol Budapesti munkahelyemre sokáig ezzel jártam át amíg nem jegyeztem meg az útvonalat pontosan meg mondja melyik vonatra buszra metrora villamosra vagy akarmire szalljak fel aztis hogy mikor indul milyen zsúfolt stb

2020. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!